Mirtis – tai prabudimas. E.knyga

ISBN kodas: 9786094373664, EAN kodas: 9786094373688

Dying to Wake Up. A Doctor's Voyage into the Afterlife and the Wisdom He Brought

Paul Perry, Rajiv Parti

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 4)

Knygos formatas: Elektroninė knyga, ISBN kodas: 9786094373664, EAN kodas: 9786094373688, SKU: 000000000015000117, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2018-03-01, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 272, Formatas: 0x0x0, Leidykla: UAB "Eugrimas" , Vertėjas: Darius Kaunelis

5,40 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Apie prekę

Knygoje „Mirtis – tai prabudimas“ pasakojama apie būties transcendenciją ir žmogaus transformaciją. Tai vienas iš labiausiai pribloškiančių ir išsamiausių apymirtinės patirties liudijimų iš visų, kokius man teko girdėti beveik penkiasdešimt metų tyrinėjant šį reiškinį.
Dr. Raymond A. Moody 
---------------------------------------------------------------------------------------------
Gydytojas anesteziologas Rajivas Parti greičiausiai būtų buvęs paskutinis žemėje žmogus, patikėjęs, jog egzistuoja dangus ar pragaras, jei vieną dieną pats ten nebūtų pabuvojęs...

Prieš savo anapusybės patirtį Rajivas buvo itin pasiturintis žmogus, besididžiuojantis savo socialine padėtimi ir turtais – jo ištaigingi, didesni nei 600 kv. m  namai priminė pilį, o keturių vietų garaže puikavosi tokie automobiliai, kaip poršė, mersedesai ir hameris. Akcijų birža ir nuosava klinika jam leido mėgautis šia prabanga. 
Tačiau vieną dieną viskas apvirsta aukštyn kojomis. 2005 m. Rajivas suserga prostatos vėžiu, o aštuntos operacijos metu staiga atsiskiria nuo kūno ir patiria didžiausią savo gyvenimo išbandymą – kelionę į pomirtinį pasaulį! Ryški šviesa, neįtikėtinos meilės persmelkta atmosfera, susitikimas ir susitaikymas su mirusiu tėvu, o svarbiausia – arkangelų suteiktos žinios iš pagrindų pakeis visą tolimesnį Rajivo gyvenimą. 

Ši stebinanti, medicininias faiktais paremta istorija ne tik paskatins į mirtį pažvelgti kaip  į kitokios būties pradžią, bet ir suteiks unikalių žinių apie pomirtinį pasaulį, įkvėps ieškoti tikrojo pašaukimo, o svarbiausia – išmokys mylėti ir atleisti.
 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera knyga
 2. 100%
  skaitomane_su_knyga
  Skaitant atrodė viskas elementaru, suvokiama. Atrodo , kaip ir viskas žinoma, bet ir savotiškai nežinoma.Buvo įdomu skaityti mirties patirtį susijusią su transformaciją. Nors Tibeto istorijoje ir kalbama, kad tokiais atvejais įvyksta nušvitimas, savęs atradimas...Žinoma, vietos kuriose jis jau ištisai kalbėjosi su Dievu ,,Tu paklausi - jis atsako " įdomiai asocijavosi, bet juk visokių para nenormalių reiškinių nutinka. Kelios iš knygos citatų:
 3. 80%
  Buvo labai įdomių vietų, tačiau bendrai paėmus daugelis minčių nuolat pasikartoja.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...