19%
19%
Nauja
Nauja

Mirtis tarp žvaigždžių

Jolanta Vilkevičiūtė

Vertinimas nėra galimas:
78% of 100
(įvertinimai 24)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001112159, EAN kodas: 9786090140666, ISBN kodas: 9786090140666, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 224, Leidimo metai: 2020-02-17, Formatas: 21,3x14,3x2, Knygyne: 14.69, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 11,90 € Knygyne 14,69 €

Sutaupote 2,79 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ryte radusi du vidurnaktį praleistus draugės Erikos skambučius Gabrielė nutaria ją aplankyti. Pravėrus draugės buto duris merginą apima slogi nuojauta. Ji pasitvirtina – miegamajame, ant lovos, vilkėdama senamadišką nuotakos suknelę guli Erika... nebegyva. Ar tai savižudybė? O jei ne, tai kas ir kodėl nužudė šią jauną, gyvybingą moterį? Kiek toli galima nueiti norint susigrąžinti mirties sunaikintus jausmus? Kiek iš tiesų galima pažinti žmones, kuriuos laikome pačiais artimiausiais savo gyvenime?
Tai įtemptas pasakojimas apie meilę ir neapykantą, iš proto vedančią aistrą seniai prarastai moteriai, fatališką tikėjimą meno amžinumu ir metų metus slepiamas, tačiau vis tiek galiausiai į viešumą išnyrančias šeimų paslaptis.

Autorė baigusi Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Ilgą laiką dirbo teisininke, šiuo metu dėsto teisės dalykus Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje ir Vilniaus universiteto Kauno fakultete. „Mirtis tarp žvaigždžių“ – trečioji jos knyga. Autorė 2005 m. išleido detektyvą „Kleopatros brilianto paslaptis“, o 2015 m. Sabinos Šatinskos slapyvardžiu – detektyvą „Paslaptingi Petros lobiai“.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 24)
TOP komentarai
 1. 100%
  Detektyvas man patiko, nors labiau jį priskirčiau trilerio arba net siaubo romano žanrui. Skaitėsi lengvai (gyvi herojų dialogai, nevengiama šiandieninio slengo, spalvingai piešiamas mus supančios vartotojiškos visuomenės ir kultūros paveikslas ). Ir nors knyga skaitėsi lengvai, perskaičius ją, supratau, kad romanas neužsiciklina vien tik detektyvinės istorijos pasakojimu, bet turi ir tam tikrų filosofinių atspalvių - ypatingai analizuojant Valerijos, Erikos ir Izabelės paveikslus bei jų gyvenimus. Kiek šiose romano herojėse slypi neapykantos ir pagiežos ne tik viena kitai, bet ir aplinkiniam pasauliui. Autorė per kitus romano herojus labai subtiliai atskleidžia Erikos paveikslą - visiems atrodanti laiminga, įtakinga ir besišypsanti, tačiau iš tiesų viduje labai pažeidžiama ir vieniša moteris, trokštanti susikurti sotų ir laimingą gyvenimą. Vaikystėje patirtas skurdas ją verčia siekti gražesnio ir turtingesnio gyvenimo, tačiau Erikos naudojamos priemonės galų gale atsisuka prieš ją pačią. Erika, Izabelė, Valerija – visas šias romano herojes vienija ne tik sotaus ir laimingo gyvenimo paieškos, bet ir meilės, tos vienintelės, tikros ir nepakartojamos paieškos. Ir kiekviena iš jų tą meilę supranta skirtingai. Man tikrai patiko rašytojos kuriamų herojų - Erikos, Gabrielės, Valerijos, Izabelės bei Beatos paveikslai. Netgi ir prasigėrusi būrėja Aldona nėra atstumianti, o jos jaunystės poelgis gelbėjant pagrindinę heroję kūdikystėje nuo tėvo smurto, verčia į šią moterį pažvelgti visai kitomis akimis. Labai šviesūs ir šiek tiek ironiški Gabrielės ir Beatos paveikslai - skaitant romaną atsiskleidžia jų savitos ir įdomios asmenybės bei jų požiūris į gyvenimą. Taigi reziumuojant, knyga verta skaitytojų dėmesio. Ir dar manau tikrai būtų puiku sukurti filmą pagal šį romaną ( toks visas persmelktas suspenso dvasia).
 2. 100%
  Labai įdomi knyga! Nuo pat pradžių įtraukė ir nenuspėjama eiga. Verta paskaityti.
 3. 100%
  Knyga patiko. Išties labai įtraukianti ir lengvai skaitoma. Tikrai puikus detektyvas su intriguojančiu siužetu ir palaipsniui atskleidžiamomis knygos herojų gyvenimo paslaptimis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...