21%
21%
Nauja
Nauja

Mirtis tarp žvaigždžių

Jolanta Vilkevičiūtė

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 14)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090140666, ISBN kodas: 9786090140666, SKU: 000000000001112159, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2020-02-17, Formatas: 21,3x14,3x2, Knygyne: 14.69, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 11,61 €
Knygyne 14,69 €

Sutaupote 3,08 € (21%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ryte radusi du vidurnaktį praleistus draugės Erikos skambučius Gabrielė nutaria ją aplankyti. Pravėrus draugės buto duris merginą apima slogi nuojauta. Ji pasitvirtina – miegamajame, ant lovos, vilkėdama senamadišką nuotakos suknelę guli Erika... nebegyva. Ar tai savižudybė? O jei ne, tai kas ir kodėl nužudė šią jauną, gyvybingą moterį? Kiek toli galima nueiti norint susigrąžinti mirties sunaikintus jausmus? Kiek iš tiesų galima pažinti žmones, kuriuos laikome pačiais artimiausiais savo gyvenime?
Tai įtemptas pasakojimas apie meilę ir neapykantą, iš proto vedančią aistrą seniai prarastai moteriai, fatališką tikėjimą meno amžinumu ir metų metus slepiamas, tačiau vis tiek galiausiai į viešumą išnyrančias šeimų paslaptis.
Autorė baigusi Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Ilgą laiką dirbo teisininke, šiuo metu dėsto teisės dalykus Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje ir Vilniaus universiteto Kauno fakultete. „Mirtis tarp žvaigždžių“ – trečioji jos knyga. Autorė 2005 m. išleido detektyvą „Kleopatros brilianto paslaptis“, o 2015 m. Sabinos Šatinskos slapyvardžiu – detektyvą „Paslaptingi Petros lobiai“.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%

  Puikus detektyvas. Tikrai labai patiko. Pasirodo lietuvių autoriai gali kurti taip pat įdomius ir intriguojančius detektyvus.Tikrai rekomenduoju perskaityti.
 2. 100%
  Sveiki,
  Mėgstu kriminalinio žanro knygas. Ši buvo įdomi tuo, kad net neįsivaidavau kuo viskas baigsis, labai suintrigavo. Teko pusė nakties nemiegoti ir baigti skaityti knygą.
  Įdomi,intriguojanti, daug žadanti.
  Sėkmės autorei ir laukiam kitų knygų
 3. 100%
  Esu detektyvų mėgėja ir esu jų perskaičiusi visą kalną. Lietuviškiems truputėlį stigo mano dėmesio. Dažnai lankausi knygynuose, o taip pat apsilankau ir internetinėse knygų parduotuvėse. Ši knyga patraukė mano dėmesį iš pradžių savo viršelio dizainu. Galvojau pirkti – nepirkti, bet kaip visada smalsumas nugalėjo. Perskaičiau per savaitgalį ir mano verdiktas – puiki knyga su meistriškai sukonstruota intriga, gyvais ir spalvingais herojais bei netikėta atomazga. Tikrai geras detektyvas. Autorei linkiu tolesnės kūrybinės sėkmės.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...