42%
42%

Miško maudynės. Shinrin-Yoku: apie gydantį gamtos poveikį žmogui

ISBN kodas: 9786098232110, EAN kodas: 9786098232110

Dr. Qing Li

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786098232110, EAN kodas: 9786098232110, SKU: 000000000002183313, Spalvingumas: Spalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-04-19, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 208, Formatas: 15x21x2, Knygyne: 23.99, Vertėjas: Mila Monk, Rasa Monkevičienė, Leidykla: Dvi Tylos, UAB

Ypatinga kaina 13,99 € Knygyne 23,99 €

Sutaupote 10,00 € (42%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Knyga "Miško maudynės. Shinrin-Yoku" yra ypač aktuali mūsų laikais, kai gyvenimo tempas kaip niekada spartus, o šiuolaikinio žmogaus organizmas ir psichika dar nespėjo evoliucionuoti ir prie jo prisitaikyti. Istoriškai žmogus labai ilgą laiką gyveno gamtoje, tai įrašyta mūsų genuose, būtent todėl kai norime pailsėti, pasisemti sveikatos ar įkvėpimo mus intuityviai traukia į gamtą. Dabartiniai žmonės, ypač didelių miestų gyventojai, nuo gamtos neretai yra nutolę, o net ir į ją ištrūkę nebemoka kokybiškai, netrikdomi dirbtinių dirgiklių joje būti. Japonų taikomas shinrin-yoku arba „miško maudynių“ metodas – tai  būdas sąmoningai būti miške (arba miesto parke), panirus į jį visomis juslėmis, ir ne tik maloniai leisti laiką, bet ir gerinti sveikatą.

Autorius ne tik pasakoja apie gydantį miško (ir apskritai gamtos – net ir miesto medžių ar kambarinių augalų) poveikį žmogui, bet ir pateikia praktinių patarimų, kaip būti gamtoje, kad poveikis sveikatai ir savijautai būtų didžiausias. 
Apie autorių: Japonų imunologas, miško medicinos ekspertas dr. Qing Li daug metų studijuodamas miško poveikį žmogaus sveikatai įrodė, kad buvimas tarp medžių mažina kraujospūdį ir stresą, didina energijos kiekį, stiprina imunitetą ir net padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų. Jis yra išleidęs mokslinę knygą, kurioje surašė savo ilgamečių tyrimų, susijusių su teigiamu medžių išskiriamų dalelių poveikiu žmogaus organizmui, rezultatus, taip pat nemažai tai įrodančių mokslinių straipsnių.

Iš anglų kalbos vertė: Mila Monk, Rasa Monkevičienė
Kalbos redaktorė: Jurgita Jačėnaitė
Fotografijos: Rūta Kiškytė, Aura Skulskytė
Viršelio fotografija: Rūta Kiškytė ir Rytis Kiškis
Žemėlapiai ir iliustracijos: Lina Marcinonytė
Knygos dizainas: Lina Marcinonytė
Knygos maketas: Miglė Ceinorytė 
Knyga atspausdinta ant 100 % perdirbto popieriaus “Nautilus”
Išleido: “Dvi Tylos”

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Labai informatyvi, įkvepianti, su aiškiomis nuorodomis kaip bandyti susilieti su gamta, moksliškai pagrįsta jos svarba mums. Paprasta kalba, viskas labai aišku, rašymo tonas labai šiltas, asmeninis, rodos, specialiai man (ar bet kuriam skaitančiam) viskas parašyta. Labai jauki, kelianti ramybę knyga. Nuostabios iliustracijos! Dvi Tylos turi tokį paprastumą savo knygose, kad jis tampa ypatingas... ne per daug marga, ne per daug prigrūsta visko, iliustracijos, rodos, pačios paprasčiausios, bet visumoje ne tik ši, o ir visos matytos šios leidyklos knygos yra atimančios žadą ir vienos gražiausių mano matytų.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...