42%
42%
Nauja
Nauja

Miško maudynės. Shinrin-Yoku: apie gydantį gamtos poveikį žmogui

Dr. Qing Li

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002183313, EAN kodas: 9786098232110, ISBN kodas: 9786098232110, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 208, Leidimo metai: 2020-02-17, Formatas: 15x21x2, Knygyne: 23.99, Leidykla: Dvi Tylos, UAB , Vertėjas: Mila Monk, Rasa Monkevičienė

Ypatinga kaina 13,99 € Knygyne 23,99 €

Sutaupote 10,00 € (42%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Knyga "Miško maudynės. Shinrin-Yoku" yra ypač aktuali mūsų laikais, kai gyvenimo tempas kaip niekada spartus, o šiuolaikinio žmogaus organizmas ir psichika dar nespėjo evoliucionuoti ir prie jo prisitaikyti. Istoriškai žmogus labai ilgą laiką gyveno gamtoje, tai įrašyta mūsų genuose, būtent todėl kai norime pailsėti, pasisemti sveikatos ar įkvėpimo mus intuityviai traukia į gamtą. Dabartiniai žmonės, ypač didelių miestų gyventojai, nuo gamtos neretai yra nutolę, o net ir į ją ištrūkę nebemoka kokybiškai, netrikdomi dirbtinių dirgiklių joje būti. Japonų taikomas shinrin-yoku arba „miško maudynių“ metodas – tai  būdas sąmoningai būti miške (arba miesto parke), panirus į jį visomis juslėmis, ir ne tik maloniai leisti laiką, bet ir gerinti sveikatą.

Autorius ne tik pasakoja apie gydantį miško (ir apskritai gamtos – net ir miesto medžių ar kambarinių augalų) poveikį žmogui, bet ir pateikia praktinių patarimų, kaip būti gamtoje, kad poveikis sveikatai ir savijautai būtų didžiausias. 
Apie autorių: Japonų imunologas, miško medicinos ekspertas dr. Qing Li daug metų studijuodamas miško poveikį žmogaus sveikatai įrodė, kad buvimas tarp medžių mažina kraujospūdį ir stresą, didina energijos kiekį, stiprina imunitetą ir net padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų. Jis yra išleidęs mokslinę knygą, kurioje surašė savo ilgamečių tyrimų, susijusių su teigiamu medžių išskiriamų dalelių poveikiu žmogaus organizmui, rezultatus, taip pat nemažai tai įrodančių mokslinių straipsnių.

Iš anglų kalbos vertė: Mila Monk, Rasa Monkevičienė
Kalbos redaktorė: Jurgita Jačėnaitė
Fotografijos: Rūta Kiškytė, Aura Skulskytė
Viršelio fotografija: Rūta Kiškytė ir Rytis Kiškis
Žemėlapiai ir iliustracijos: Lina Marcinonytė
Knygos dizainas: Lina Marcinonytė
Knygos maketas: Miglė Ceinorytė 
Knyga atspausdinta ant 100 % perdirbto popieriaus “Nautilus”
Išleido: “Dvi Tylos”

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...