40%
40%

Miško vaikai

Bambini nel bosco

Beatrice Masini

ISBN kodas: 9786090104224, EAN kodas: 9786090104224, SKU: 000000000001109056, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Puslapių skaičius: 224, Leidimo metai: 2012-05-21, Formatas: 20,5x13,2x2,4, Knygyne: 8.75, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Ieva Mažeikaitė

Ypatinga kaina 5,25 € Knygyne 8,75 €

Sutaupote 3,50 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Paslaptingoje stovykloje, vadinamoje Baze, auga vaikai be prisiminimų. Iš jų išsiskiria guvesnių vaikų grupelė, kuriai priklauso griežta ir negailestinga vadė Hana, apdairusis Dudu, nerangus dičkis Gloras, lėtapėdis Kranakas, mažutė Orla ir naujokas Septintukas. Dar yra keistuolis Tomas, nuolat paskendęs savo mintyse ir retkarčiais galvoje pajuntantis Šukes – savo praeities nuotrupas. Vieną dieną jis įtikina kitus traukti į mišką ir ištirti juos supantį pasaulį. Į kelionę pasiima neseniai surastą pasakų knygą ir kas vakarą ją skaito vaikams, sujaudindamas juos ir sužadindamas smalsumą. Kartu gyvendami miške vaikai susiduria su priešiškumu ir pavydu, bet kartu išmoksta daug naujo, atranda meilę. Pasakų knyga užburia juos dovanodama viltį ir džiaugsmą. Visa tai iš tolo stebi Jonas, atsakingas už stovyklos priežiūros sistemą, o iš tiesų planuojantis pabėgimą.

Miško vaikai – jaudinantis pasakojimas, pakibęs neegzistuojančioje erdvėje ir laike. Tai jautrus ir poetiškas romanas, žvelgianti tiesiai į vaikų sielas, tiriantis jų jausmus. Knyga skirta ne tik vaikams, bet ir visiems, esantiems šalia jų.

 

Beatričė Mazini (Beatrice Masini) gimė Milane, ten šiuo metu gyvena ir dirba. Žurnalistė, vertėja, redaktorė, rašo pasakas ir romanus vaikams, paaugliams ir jaunimui. Daugelis jos knygų išverstos į kitas kalbas. Rašytoja yra laimėjusi šiuos Italijos vaikų literatūros apdovanojimus: Pepės premiją, Elzos Morantės premiją ir Italijos Anderseno premiją.

 

Reikšmingiausias ir meniškiausias 2012 m. vertimas paaugliams!
Apdovanojimą skyrė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus sudaryta specialistų komisija.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 100%
  Šią knygą paskaičiau visai maža, dar ir dabar ją dievinu. Ji priverčia susimąstyti, dažnai verkiau............
  Tai nuostabi, jautri ir netgi tikroviška knyga apie pasaulį, vaikus ir nemeilės pasekmių pavyzdžius.
 2. 100%
  Tikrai įdomi knyga apie vaikų išgyvenimus, draugystę ir prisiminimus.
 3. 100%
  Sužavėjo. Kokį 30 psl. reikėjo prakentėt, buvo labai neįdomu, bet vėliau...net nepastebi kaip ją visą perskaitai
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...