ŽEMA KAINA

Mitybos inžinerija

ISBN kodas: 9786099611112, EAN kodas: 9786099611112

Tomas Kravec

ISBN kodas: 9786099611112, EAN kodas: 9786099611112, SKU: 000000000002186489, Puslapių skaičius: 146, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-03-29, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 20x13x1, Leidykla: Drema

Ypatinga kaina
9,79 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

    Šioje knygoje atskleidžiami mitybos, kvėpavimo ir kiti sveikatos gerinimo principai, kuriais vadovaujantis pagerinsite savo sveikatą ir išliksite jaunatviški. 
Mums davė unikalų kūną, kuriame gyvename. Privalome suvokti, kad tik mes atsakingi už jo būseną. 
Maistas - tik kuras. Jei vartosime tinkamą kurą, tuomet turėsime stiprią sveikatą. 
“Esi tai, ką valgai, kiek judi, ką mąstai” 

„Jeigu žmonės valgytų tik labai išalkę ir maitintųsi paprastu, švariu ir sveiku maistu, jie nepažintų ligų ir jiems lengviau būtų valdyti savo sielą bei kūną.“ 
/Levas Tolstojus/ 
Tačiau šiandieniniame nuolat skubančiame pasaulyje mes labai dažnai pamirštame pasirūpinti savimi. Kaip bebūtų keista, žmonės labiau rūpinasi savo automobiliais, namais, buitiniais ar išmaniaisiais prietaisais ir visiškai pamiršta tinkamai pasirūpinti savo sielos namais – kūnu. 
Deja, tokia liūdna tiesa, kad į automobilio baką pildami kokybiškus degalus, į savo kūno baką, skrandį, mes krauname tikrai ne patį kokybiškiausią maistą. Įvairūs stiprikliai, saldikliai, emulgatoriai ir kiti persūdyti ar persaldinti produktai bei alkoholis ne tik, kad nesuteikia mūsų organizmams būtinų statybinių medžiagų, bet ir gali susargdinti. Tik bėda ta, kad susirgusio kūno kitu pakeisti neįmanoma, kaip, kad sugedusio automobilio. Teks su tokiu gyventi ir toliau. 
Tad nelaukite kol tai nutiks ir nenumokite ranka sakydami „Jau man tai tikrai nieko panašaus nebus“. Kūnu reikia rūpintis čia ir dabar, nes su juo ir jame mes gyvename diena iš dienos, metai iš metų. Mes jį visiškai maksimaliai išnaudojame dirbdami, augindami vaikus ir rūpindamiesi kitais. Tad kodėl patys savimi rūpinamės paskiausiai? 
Knygoje „Mitybos inžinerija“ surinkta daug aktualios medžiagos ir informacijos. Kai kas jau bus  jums žinoma, kai ką skaitysite pirmą kartą ir net stebėsitės, kaip tai nutiko man. Čia pateikti naudingi patarimai ir receptai, kurie padės jums nesunkiai pasiekti savo tikslą – kūno sveikatą, gerą savijautą ir puikią nuotaiką.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...