-10% su kodu: RUDUO

Miuncheno angelas

ISBN kodas: 9786090147719, EAN kodas: 9786090147719

L`ANGELO DI MONACO

Fabiano Massimi

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 4)

ISBN kodas: 9786090147719, EAN kodas: 9786090147719, SKU: 000000000001111949, Kalba, iš kurios versta: Italų, Puslapių skaičius: 512, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Italų, Leidimo metai: 2021-10-11, Formatas: 21,3x14,3x3,6, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Inga Tuliševskaitė

Ypatinga kaina
20,49 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Šedevras, pasmerktas tapti bestseleriu.“  Gian Paolo Serino, „Il Giornale“


1931 m. rugsėjo 19 d. Miuncheno Princo regento aikštės 16-o namo bute buvo aptiktas jaunos moters Angelos Raubal, vadinamos Geli, kūnas. Atrodytų, eilinė byla, tačiau akis badė kelios svarbios detalės: butas priklausė Vokietijos nacionalsocialistų partijos pirmininkui Adolfui Hitleriui, o žuvusioji buvo jo mylimiausia dukterėčia.

Bylos tyrimas patikėtas Miuncheno kriminalinės policijos komisarui Zigfridui Zaueriui ir jo padėjėjui Helmutui Forsteriui. Įkalčiai ir teismo medicinos ekspertizė rodė, kad mergina nusišovė savo dėdės pistoletu. Tai patvirtino ir įvykio liudininkai. Regis, byloje būtų galima dėti tašką.

Tačiau Zauerio tai neįtikina. Nors oficialiai byla baigta, jis žingsnis po žingsnio narplioja sudėtingą ir painų nusikaltimo voratinklį, kuriame įsipainioję ne tik ryškiausi fašistų partijos veikėjai, bet ir pats Hitleris. Atskleista tiesa apie fiurerį mestų šešėlį netik jam, bet ir visai partijai. Kartu pakeistų Vokietijos istoriją. Zaueriui teks priimti sunkų sprendimą, o priešininkai padarys viską, kad tiesa niekada nepaaiškėtų.

„Miuncheno angelas“ – tikrais faktais paremtas detektyvinis romanas, kurio siužetas sukasi apie mįslingą Adolfo Hitlerio dukterėčios Angelos Raubal mirtį. Fabiano Massimi, ne vienus metus praleidęs archyvuose, naudodamasis policijos tyrimo medžiaga sukūrė daugiasluoksnį ir intriguojantį istorinį pasakojimą apie fašistų iškilimą ir priešininkų kūnais nuklotą jų žygį į Vokietijos valdžios viršūnę. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puikus istorinis detektyvas apie nacių laikus Vokietijoje.
 2. 100%
  Nesu detektyvų mėgėja, tačiau labai domiuosi holokausto tema ir galiu pasakyti, jog tikrai labai patiko. Vis daugiau paslapčių, netikėtumų, įvykiai vis veja vienas kitą įdomesni ir labiau sukrečiantys. Pabaiga labai nustebino, o dar žinant, jog iš tiesų tai rašoma apie žmones, kurie gyvavo.. Labai patiko. :)
 3. 100%
  Labai patiko, toks veju-nepaveju atsakymo variantas. Nepaveju, nes neaišku, kas meluoja, kas ne, nes nuola kažkas yra žingsniu priekyje. Turint omenyje, kada ir kur vyksta veiksmas, tikriausiai tai nėra stebinantis dalykas. 1931 metų Miunchenas, nacizmo lopšys ir sostinė, ir mirtis, kuria reikia labiau nuslėpti nei ištirti. Po dabar labai populiarių C.Carter, A. Marsons labai smagu kiek atsigauti nuo gerokai išvešėjusių maniakų ir pasinerti į tyrimą, kuris neturi nei tokių techninių, nei medicininių galimybių kaip šiuolaikiniai, todėl labai įdomu sekti tyrėjų dedukciją bei prielaidas. Laukiu ir kitos autoriaus knygos, kiek mačiau joje turėtų dalyvauti šios knygos tyrėjas iš Vienos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...