15%
15%
Nauja
Nauja

Mokslinis rinkinys KOSMOS Grow Crystals

ISBN kodas: 4002051616755, EAN kodas: 4002051616755

Nėra Autoriaus

ISBN kodas: 4002051616755, EAN kodas: 4002051616755, SKU: 000000000005200766, Leidimo metai: 2021-07-19, Originalo kalba: Anglų, Viršelio tipas: Kita, Formatas: 22x18,5x4,5, Leidykla: Thames & Kosmos UK LP

Ypatinga kaina
9,34 €
Knygyne Kauno Centrinis knygynas. Kaina tikrinta 2021-10-11
10,99 €

Sutaupote 1,65 € (15%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Mokslinis rinkinys KOSMOS Grow Crystals.


Mėlyna, raudona, geltona - gražios spalvos netrukus įžiebs stebuklingus kristalus. Nuostabu, kokių jie yra formų! Tiesiog ištirpinkite kristalų druskas ir stebėkite, kaip per kelias dienas susikuria įvairių dydžių kristalų gabalėliai.


Naudodami skirtingas šio eksperimento rinkinio spalvas, vaikai gali lengvai auginti unikalius kristalus. 


Kūrybiška ir žavinga - ši KOSMOS eksperimentų dėžutė yra siūloma vaikams nuo 10 metų, skatinant juos pradėti domėtis kristalais, jų pažinimu, auginimu.


Naudojimo instrukcija:


1 EKSPERIMENTAS: PIRMŲJŲ KRISTALŲ AUGIMAS


1. Išklokite kilimėlį. Užpildykite seną puodą vandeniu iš čiaupo, kad jo dugnas būtų padengtas maždaug 3 cm vandens ir užvirinkite vandenį ant viryklės.


2. Dabar atsargiai neškite puodą vandens į eksperimento vietą ir padėkite jį ant kilimėlio.


3. Supilkite visą alūno pakelį į švarų stiklainį. Į jį įpilkite 140 ml vandens.


4. Įdėkite stiklainį su alūnu į karšto vandens puodą ir maišykite stiklainio turinį medine mentele, kol visas alūnas ištirps.


5. Palikite stiklainį per naktį atvėsti.


6. Kitą dieną alūno tirpalą supilkite į antrą stiklainį! Likusius kristalus ant dugno, reikia pašalinti mentele ir palikti džiūti. 


 2 EKSPERIMENTAS: SPALVOTI KRISTALAI


1. Ištirpinkite dažų tabletę vandenyje, 10 ml matavimo stiklinėje.


2. Pagaminkite alūno tirpalą taip, kaip aprašyta 1 eksperimente. Prieš palikdami tirpalą atvėsti, įpilkite spalvoto vandens ir gerai išmaišykite. Spalvotų kristalų tikėkitės kitą dieną.


PATARIMAS: pabandykite įdėti įprastą alūno kristalą į tirpalą. Taip pat išaugs kristalai ant jo paviršiaus!


3 EKSPERIMENTAS: AUGINAMAS ATSKIRAS KRISTALAS


1. Naudokite 1 eksperimento alūno tirpalą ir vėl ištirpinkite mažus kristalus karštame vandenyje. Jūs turite palikti tirpalą atvėsti iki kambario temperatūros!


2. Suraskite gražų kristalą iš savo lobių skrynios ir atsargiai pririškite prie plonos medvilnės skiautės. Tada medvilnės kraštą suriškite prie pieštuko ir pakabinkite kristalą tirpale taip, kad jis būtų maždaug skysčio centre. Jis visada turi kaboti žemiau skysčio paviršiaus!


3. Palikite stiklainį pastovėti. Uždenkite jį virtuviniu rankšluosčiu, kad nepatektų dulkių. Kiekvieną kartą, kai ant stiklainio dugno nusėda mažų kristalų sluoksnis, nuimkite kristalą ir vėl ištirpinkite mažus kristalus karštame puode. Palikite tirpalą tinkamai atvėsti kiekvieną kartą prieš pakabindami kristalą atgal į tirpalą!


Kiekvienoje pakuotėje yra originali gamintojo instrukcija su iliustracijomis.


Gamintojas: KOSMOS, Vokietija.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...