18%
18%

Monstropedija su Kake Make

ISBN kodas: 9786090141366, EAN kodas: 9786090141366

Lina Žutautė

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 6)

EAN kodas: 9786090141366, ISBN kodas: 9786090141366, SKU: 000000000001112212, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2020-04-05, Puslapių skaičius: 56, Spalvingumas: Spalvotas, Formatas: 31,5x23,5x0,9, Knygyne: 14.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
12,29 €
Knygyne
14,99 €

Sutaupote 2,70 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Spindinčiomis akimis vaikai pasakoja išgalvotas istorijas, kaip šiandien nugalėjo pabaisą, kad šiandien, kaip ir kiekvieną dieną, švenčia savo gimtadienį. Vaikai kuria savo svajonių pasaulį su magiškomis būtybėmis, monstrais ir skraidančiomis fėjomis. Vaikai dažnai kalba apie tai, ką norėtų matyti, ir net kartais įtiki, kad taip yra iš tikrųjų.


„Monstropedija su Kake Make“ – tai knyga apie paslaptingą monstrų pasaulį. Skaitydami ją kartu su vaiku sužinosite:

Ar monstrai iš tiesų egzistuoja? 

Kaip jie gimsta? Ką valgo ir kur gyvena? Ar serga? Ar mėgsta brokolius?

Sužinosite, kas yra MOKDARŽĖ.

Galėsite atlikti monstrų intelekto testą, dar vadinamą MONSTROLEKTO TESTU. 


O svarbiausia, išmoksite nugalėti vidines baimes ir į viską pažvelgi kitaip!


Knygoje „Monstropedija su Kake Make“ vaikų kalba pasakojama apie baimes, meilę ir visus kitus jausmus, kitoniškumą ir draugystės džiaugsmą. Skaitydami šią knygą patikėsite, kad monstrai gyvena kažkur tarp mūsų. O gal net mumyse?


Ką apie „Monstropediją“ sako tėvai?

- Man kaip mamai patiko, kad knygelė padeda į baimes pažiūrėti iš visai kito kampo;

- Nuostabi knyga – ir apie emocijas, ir apie baimes, ir apie sveiką maistą.


Iš knygos puslapių:

„...Tačiau kartai ūgis tampa visai nesvarbus. Kai liūdna arba skauda, net pats didžiausias monstras jaučiasi mažas. Bet jeigu moki nuoširdžiai paguosti, užaugi akimirksniu.“ 


Knygos autorė ir dailininkė Lina Žutautė. Lina Žutautė – vaikiškų knygų dailininkė ir rašytoja, gimusi ir iki šiol gyvenanti Šiauliuose. Pirmoji autorinė knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ pasirodė 2010 m. ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) buvo pripažinta geriausia knyga mažiesiems skaitytojams. 2013 m. Linai Žutautei įteikta vaikų literatūros premija už kūrybą vaikams, už vaizdo ir žodžio dermę. Autorės kūryba išversta į latvių, estų, rusų, danų, italų, korėjiečių ir daug kitų kalbų. 


Rekomenduojama 5–8 metų vaikams, tačiau patiks visiems Kakės Makės ir monstrų gerbėjams.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Monstropedija - wow! Įspūdingai perteikiamas monstrų egzistavimas, atsiradimas, gyvenimo būdas, susiejant visa tai su vaiko kasdienybe. Idėja tikrai puiki, o ir vaikams labai patiko.
 2. 100%
  Knygelė apie monstrus ir jų atsiradimą labai gražiai perteikia viską, kas yra svarbu vaikams - ne tik apie emocijų, jausmų ugdymą, bet ir apie kasdienių darbų atlikimą. Lavina vaikų vaizduote ir tuo pat metu edukuoja, dukros neatplėšia akių nuo knygutės puslapių.
 3. 100%
  Kartu su sūnum nėrėm įmonstrų pasaulį! Galiu drąsiai sakyt - likom sužavėti! Abu! :) Sūnus tai vis kur buvęs kur nebuvęs nusitveria, įsitaiso ir skaito. Murma sau po nosim. Ir nebandyk trukdyt! Monstropedijoje susipažinsite su įvairiomis monstrų rūšimis, sužinosite iš kur atsiranda monstrai, kokie jie, ką jie valgo, kur gyvena, ką veikia gyvenime.. Knygoje labai daug spalvotų iliustracijų tad tinka ir dar nemokančiam skaityti vaikui. Sėkmės!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...