Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
23.5 cm
14.3 cm
-30%

Moteris, kurios nekentė

EINE UNBELIEBTE FRAU

Nele Neuhaus

Iš vokiečių k. vertė Danutė Angelina Šaduikienė,

336 p., kietas virš.,

23,5x14,3x3 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090128459,

Prekės kodas 9786090128459.

Klubo kaina:
10,63
Knygyne:
15,19
Sutaupote:
4,56  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Noesta
 
Nerealiai įdomūs šios rašytojos detektyvai. Gaila, kad tik taip retai išleidžiami. Norėtųsi dažniau. Šis romanas pirmasis iš serijos apie Piją ir Oliverį. Būt gerai dar ir kitas šios serijos knygas perskaityti.

Apie knygą

Vieną rugpjūčio sekmadienio rytą vynuogyne sodininkas randa vyriausiojo prokuroro lavoną. Dėl to, kad žmogus nusižudė pats, abejonių nekyla: ekspertai nustatė, kad jis nusišovė apžiojęs medžioklinio šautuvo vamzdį.

Po valandos apžvalgos bokšto papėdėje randama negyva jauna moteris Izabelė Kerstner. Iškviečiami detektyvai Pija Kirchhof ir Oliveris fon Bodenšteinas. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad moteris nušoko pati, kriminalistai įtaria, jog tai labai gerai apgalvota žmogžudystė. Įtarimus kursto nerastas vienas moters batelis ir tai, kad prieš įvykį ji degalinėje prisipylė pilną baką degalų.

Apsilankę prašmatnioje dvaro jojykloje tyrėjai sužino, kad čia daug kas nemėgo Izabelės Kerstner, jaunos gražios veterinaro žmonos, įžūliai apgaudinėjusios savo vyrą ir bjaurios intrigantės. Žmonių, galėjusių ją nužudyti, tarp jos pažįstamų netrūko. Be to, iš pikantiško vaizdo įrašo paaiškėja, kad Izabelė artimai bendravo su nusižudžiusiu vyriausiuoju prokuroru. Tyrėjams tenka narplioti sudėtingas nusikaltimo peripetijas, o nužudymo motyvų, kaip ir įtariamųjų, kiekvieną dieną vis daugėja...
 
Vokietijoje parduota daugiau kaip 4mln. autorės knygų. Nele Neuhaus MOTERIS, KURIOS NEKENTĖ.
Mirtis, ištikusi Frankfurto vyriausiąjį prokurorą, nusišovusį iš medžioklinio šautuvo, buvo žaibiška ir bjauri. Jaunos gražios moters lavonas, rastas Taunuso apžvalgos bokšto papėdėje, sužalotas ne taip ir smarkiai, todėl tyrėjams kilo pagrįstų abejonių, ar tikrai ji pati nušoko nuo bokšto. Kriminalinės policijos vyresnysis komisaras Oliveris fon Bodenšteinas ir naujoji jo komandos narė Pija Kirchhof vienu balsu tvirtina: vyras nusižudė, o moteris buvo nužudyta. Nužudymo motyvų, kaip ir įtariamųjų, kiekvieną dieną vis daugėja... Nele Neuhaus laikoma viena populiariausių detektyvinio žanro rašytojų ne tik Vokietijoje, bet ir visame pasaulyje. Jos knygos išleistos daugiau 30 šalių, vien gimtojoje rašytojos šalyje parduota daugiau kaip 4 milijonai egzempliorių. Autorės kriminalinis romanas „Snieguolė turi mirti“ („Alma littera“, 2014) sulaukė itin didelės sėkmės, jo motyvais sukurtas kriminalinis televizijos filmas. Pirmoji detektyvų Pijos ir Oliverio byla. Patiks, jei patiko... N. Neuhaus SNIEGUOLĖ TURI MIERTI; PIKTAS VILKAS ir kiti detektyvai.

 

Apie Nele Neuhaus

Nele Neuhaus – vokiečių kilmės rašytoja, šiuo metu pripažinta kaip viena populiariausių detektyvinio žanro rašytojų visame pasaulyje. Jos knygos išleistos daugiau nei 20 šalių, vien gimtojoje rašytojos šalyje parduota daugiau kaip 3 milijonai egzempliorių. Neuhaus knygos išverstos daugiau nei į penkiolika kalbų. Garsiausias rašytojos kūrinys „Snieguolė turi mirti“ sulaukė didžiulės sėkmės. Taip pat Lietuvos skaitytojams nesvetima jos knyga „Piktas vilkas“. Kai šių laikų detektyvo žanro konkurencija yra be galo didelė Nele sugeba būti viena žinomiausių savo srovės atstovių. Jos kriminaliniai romanai, kurių pagrindiniai veikėjai – detektyvų pora Oliveris fon Bodenšteinas ir Pija Kirchhof – skaitomiausi ne tik Vokietijoje. Romano „Snieguolė turi mirti“ motyvais sukurtas kriminalinis televizijos filmas. 

Komentaras