24%
24%
Nauja
Nauja

Moteris ežere

Lady in the lake

Laura Lippman

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002184390, EAN kodas: 9786094664878, ISBN kodas: 9786094664878, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2020-06-18, Formatas: 22,1x14,7x3, Knygyne: 17.49, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Daumantas Gadeikis

Ypatinga kaina 13,28 € Knygyne 17,49 €

Sutaupote 4,21 € (24%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Laura Lippmann (Lora Lipman) – viena garsiausių šiuolaikinių detektyvų ir trilerių autorių. Jos knygos susišlavė visus svarbiausius šios srities apdovanojimus, įskaitant Edgaro Allano Poe premiją ir Anthony premiją, jos išverstos į daugiau nei 20 kalbų. L. Lippmann – buvusi Baltimore Sun žurnalistė, bendradarbiavusi su New York Times, Wall Street Journal, Washington Post, The Oprah Magazine ir kitais leidiniais. Šiuo metu autorė su šeima gyvena gimtojoje Baltimorėje, kur ir vyksta „Moters ežere“ veiksmas.

1966 metai. Baltimorė – miestas, kupinas paslapčių, apie kurias žino visi, išskyrus Medę Švarc. Visai neseniai ji buvo laimingai ištekėjusi namų šeimininkė, o dabar – išsiskyrusi moteris, bandanti grįžti prie savo jaunystės laikų aistros – žurnalistikos. Medė turi profesinių ambicijų, ji nori būti svarbi, nori palikti savo žymę apsnūdusiame mieste, kur apgaulingos ramybės dėlei visi meluoja vieni kitiems. Todėl ji entuziastingai imasi padėti Baltimorės policijai rasti nužudytą mergaitę, o tai savo ruožtu atveda ją į miesto laikraščio redakciją. Ir Medei pasitaiko nepaprasta proga susikurti vardą: miesto parko ežere atrandamas moters kūnas. Tai bus jos, ir tik jos, kaip žurnalistės, istorija.

Kleo Šervud buvo jauna tamsiaodė mergina, mėgusi tiesiog gerai leisti laiką. Kai ji dingo, niekas jos nepasigedo, kai ji mirė, niekam ji nerūpėjo – išskyrus Medę. Ji trokšta išsiaiškinti viską apie Kleo gyvenimą ir mirtį. Tačiau Kleo, net ir mirusi, negali pakęsti, kai kas nors knaisiojasi po jos reikalus...

Medės tyrimas nuves ją ten, kur ji nė negali įsivaizduoti.

Kai kurias paslaptis geriau palikti ežero dugne. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%

    Įdomus, savitai parašytas, su netikėta pabaiga bei tikrais faktais grįstas romanas apie 7 dešimtmečio Ameriką, kaustomą rasinės segregacijos pančių, didelės socialinės atskirties ir uždraustų meilės ryšių, besivystančių kraupių nusikaltimų fone. Nors šiame kūrinyje ir vystoma detektyvinė intriga tikru detektyvu jo nepavadinčiau. Tiesiog tam tikri detektyviniai elementai pasitarnavo autorei siekiant atskleisti to meto žurnalistinio darbo užkulisius bei parodyti moters vietą vyrų valdomame pasaulyje.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...