GERA KAINA

Moteris, kuri laukė

ISBN kodas: 9789986167624, EAN kodas: 9789986167624

Andrei Makine

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 10)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002125839, ISBN kodas: 9789986167624, EAN kodas: 9789986167624, Puslapių skaičius: 142, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2010-01-01, Formatas: 15x22,2x1,5, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Lolija Spurgienė

Ypatinga kaina
5,74 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tai rūstaus, bet stebuklingo grožio romanas apie meilę. Vienišą, neišsipildžiusią, amžiną ir tikrą. Aštuntasis XX a. dešimtmetis, jaunas rašytojas iš Leningrado bohemos ir intelektualų būrelio atvyksta į Mirnoję – kaimelį prie Baltosios jūros. Šiame visų pamirštame krašte jis ruošiasi rinkti ir užrašyti vietos gyventojų papročius, bet netikėtai pamato moterį, ilgam prikaustančią jo žvilgsnį ir pamažu visiškai užvaldančią vaizduotę. Vera – moteris, kuri visą gyvenimą laukė ir tebelaukia savo dingusio mylimojo. Trisdešimt metų trunkantis laukimas, tapęs Veros gyvenimo prasme ar, tikriau – pačiu gyvenimu, trikdo ir žavi dvidešimčia metų jaunesnį rašytoją. Kaip iš tiesų gyvena ši moteris? Ar tikrai ji tokia atsidavusi dingusiam mylimajam? Ką reiškia tas, atrodytų, beprasmiškas laukimas? O Vera kaip niekur nieko rūpinasi vienišomis kaimelio senutėmis, kasdien iriasi per ežerą į kitą kaimelį, kuriame mokytojauja, bet nejučia tampa pasakotojui vis mįslingesnė ir svarbesnė... Šios moters gyvenimo ir meilės istorija skleidžiasi rūsčiame, asketiškame ir nuostabiame Šiaurės peizažo fone, kur nubyra viskas, kas laikina ir netikra. Kur svarbiausia – tikėjimas, meilė ir mirtis, atsispindintys Mirnojės ežero vandenyje.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Moteris, laukianti vyro trisdešimt metų, kuri savo gyvenimą pavertė begaliniu laukimu. Tarybiniai laikai, kuomet bandoma būti arčiau Vakarų, bet iki jų šviesmečiai, lėbaujama iki paryčių. Kalbama apie režimo atbukintus žmones iš kurių buvo atimtas jų individualumas ir jie visi dirbtinai turėjo jaustis laimingais. Graži, labai šilta, trapi ir kartu labai vyriška meilės istorija kažkur gilioje miško glūdumoje šalia Baltosios jūros. Nuostabus vertimas, o jau kalbos puošnumas, mėgavausi kiekviena pastraipa tarsi torto kąsniu. Ši knyga tiks, kai norisi kitokios realiu gyvenimu alsuojančios istorijos.
 2. 100%
  Patiko
 3. 100%
  Kiek moteris gali laukti mylimo vyro? Pasirodo, kai kurios visą gyvenimą. Liūdna, kiek nežemiška istorija apie ypatingą moters meilę.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...