Moters laimės enciklopedija. Gyvenimiškos istorijos, patarimai, testai ir koment

Jaroslavas Melnikas

SKU: 000000000001109632, ISBN kodas: 9786090112250, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Ne, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2013-11-15, Puslapių skaičius: 272, Formatas: 21,5x17,2x1,9, Knygyne: 10.79, Vertėjas: Ne, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 9,50 € Knygyne 10,79 €

Sutaupote 1.29€ (12%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Iš ko susideda moters laimė?

Kaip išmokti nekritikuoti savęs, išsaugoti savitvardą stresinėse situacijose, tapti finansiškai nepriklausomai, išmokti pasakyti „ne“? Kokias šešias pagrindines vyriškas silpnybes išmintinga moteris nesunkiai galėtų pakreipti savo naudai? Ar gali vyras atstoti geriausią draugę ir ar visada pavojingas vyro domėjimasis kitomis moterimis? Kuriam marčios tipui priklausote ir kaip galėtumėte pagerinti santykius su anyta? Ką galima sužinoti apie žmogų iš to, ką jis valgo ir kaip valgo? Ką mums sako mūsų kūnas? Galiausiai kokius penkis svarbiausius žingsnius privalu žengti norint tapti laimingai?

Žinomas rašytojas ir populiarių psichologijos skilčių įvairiuose Lietuvos ir Prancūzijos leidiniuose autorius šioje knygoje bando įminti moters laimės paslaptis.

Dvylikoje skyrių pateikiama daugiau nei trys šimtai patarimų, testų, gyvenimiškų istorijų ir komentarų. Knyga padės ugdyti savigarbą ir asmeninę laisvę, įveikti baimes ir prisijaukinti vienatvę, tvarkytis su buitimi ir pinigais, tobulinti santykius su mylimuoju ar sutuoktiniu, artimaisiais, draugėmis ir, svarbiausia, tapti savo likimo šeimininkėmis.

"Ši knyga parašyta su meile moteriai ir jos vidiniam pasauliui, į kurį žvelgiu susižavėjęs ir kiek sutrikęs. Lietuvės moterys – vienos iš gražiausių ir intelektualiausių pasaulyje. Bet kodėl daugelis jų tokios nelaimingos? Ar visada kaltos sąlygos? Viliuosi, kad paskaičiusios „Moters laimės enciklopediją“ jos geriau supras save ir tai, kur slypi laimė".

Jaroslavas Melnikas

 

Žinomas rašytojas ir psichologas Jaroslavas Melnikas, kurio kūryboje, anot kritikų, ypač stiprūs moterų paveikslai, ilgą laiką dirbo Lietuvos ir užsienio moterų žurnaluose, tvarkė psichologijos skiltis, pasirašydamas įvairiais slapyvardžiais. Prancūzų žurnale ELLE kuravo skiltį PSICHO.

Autoriaus knyga „Paryžiaus dienoraštis“ tapo bestseleriu Lietuvoje. Anksčiau išleistos dvi jo psichologinės knygos, pasirašytos slapyvardžiu („Gyvenimas be globos, arba Kaip išgyventi Lietuvoje“ ir „Moteris, vyras ir meilė“), taip pat sulaukė didžiulio populiarumo.

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 100%
  Gavau knygą dovanų, labai patiko, fantastiška knyga !!!! Rekomenduoju tikrai lengvai skaitosi.
 2. Aušra
  100%
  Daug dalykų lyg ir girdėti, tačiau visai naudinga prisiminti dar kartą, ypač vyr ir moterų psichologijos skirtumus.
 3. Rima
  100%
  Labai paprastai ir dalykiškai parašyta knyga. Ypatingai patiko testai. Daug naujo gali sužinot apie save :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...