Moterų laimė, I d.

ISBN kodas: 9786094031755, EAN kodas: 9786094031755

Emile Zola

Vertinimas nėra galimas:
75% of 100
(įvertinimai 13)

SKU: 000000000002112358, ISBN kodas: 9786094031755, EAN kodas: 9786094031755, Puslapių skaičius: 352, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2010-01-01, Formatas: 10,5x17x2, Leidykla: Obuolys , Vertėjas: Dominykas Urbas

Ypatinga kaina
2,55 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Moterų laimė“ – didžiulis, tviskantis, kerintis prekybos centras, užbūręs visas XIX a. pabaigos paryžietes. Tamsios, dulkėtos krautuvėlės turi pasitraukti, keiksnodamos naujų prekybininkų, konkrečiai apsukraus „Laimės“ savininko Oktavo Murė, triukus. Naujoji pirkinių Meka apsuka moterims galvas, žadina aistras, stumia beatodairiškai pirkti. Į šį akinantį pasaulį, kuriame viskas turi savo kainą, atvyksta mergina iš provincijos, Deniza Bodiu. Pasiduoti vartotojiškos visuomenės mėsmalei ar likti dulkėti pasmerktoje praeityje? Deniza ieško savo kelio ir jį suranda...
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 13)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nieko sau.
 2. 80%
  " Moterų laimė" skaičius buvau ir anksčiau, būdama jauna, tad dabar man ši
  knyga pasirodė visai kitokia. Patiko, būčiau neėmus į rankas antrą kartą. Iš jos galima ir kai ko pasimokyti.
 3. 60%
  Ši knyga yra klasikos kūrinys, kuris turėjo mane nunešti į buvusius laikus, parodyti visai kitokį pasaulį. Taip ir buvo, tik, manau, kad knyga būtų geriau susiskaičiusi, jei aš būčiau buvusi ne saulėtoj ir karštoj Turkijoj, o Paryžiui arba bent Lietuvoje. Kadangi aš atostogavau, man reikėjo lengvo atostogų romano, kuris neįpareigotų ir lengvai skaitytųsi, taip nebuvo, tačiau tai jau ne autoriaus, o mano klaida renkantis. Nesakau, kad "Moterų laimė" yra sudėtinga knyga, kuriai reikia didelio susikaupimo, ne. Bet tai tikrai slogesnis, sudėtingesnis romanas, nei kiti, skirti būtent atostogoms ir nerūpestingam laiko leidimui.

  Be to, knygoje man buvo šiek tiek per daug mados namų, parduotuvių skyrių ir pačio parduotuvės plėtimosi aprašymų, nes tuo metu žmonių išgyvenimai ir jausmai buvo lyg nustumti į šoną, o vienu metu, skaitant knygą, net pasigedau keleto veikėjų, apie kuriuos jau senokai autorius nei žodžio nebuvo parašęs. Atrodo, kad buvo norima parodyti tą galybę, kurią turėjo ši parduotuvė, ne tik nusmukdyti šalia gyvuojančias parduotuvės, bet ir paveikti moteris taip, kad jos atsiduotų savo nežabotiems jausmams pirkti ir švaistyti pinigus negalvojant.

  Negaliu teigti, kad knyga mane sužavėjo, tikėjausi kažko geriau, bet,manau, kad mėgstančioms madą, meilę ir geras pabaigas knyga patiks.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...