20%
20%

Moterų miestas

CITY OF WOMEN

David R. GILLHAM

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 20)

SKU: 000000000002160581, EAN kodas: 9786094660740, ISBN kodas: 9786094660740, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 424, Leidimo metai: 2015-01-01, Formatas: 22,1x15x3,5, Knygyne: 13.95, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Adonė Grendienė

Ypatinga kaina 11,16 € Knygyne 13,95 €

Sutaupote 2,79 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

David R. Gillham (Deividas R. Gilamas) – JAV autorius, aistringai besidomintis Antrojo pasaulinio karo istorija. “Moterų miestas”, parašytas 2012 m., iškart sulaukė skaitytojų bei kritikų pripažinimo. Šis romanas pasakoja apie žmonių, kurie nekariavo, likimus; akivaizdu, jog gyvenimas „moterų miestuose“ reikalavo ne mažesnės ištvermės, išminties ir drąsos, nei kova fronte.


Berlynas, 1943 metai. Miestas užtemdytais langais, miestas, kuriame niekas nesako tiesos ir kur žmogaus gyvybę lemia kiekvienas neatsargiai ištartas žodis ir ne vietoje žengtas žingsnis. Karo įkarštyje vyrų likimas aiškus: jie vienaip ar kitaip, norom ar nenorom būna priversti dalyvauti karo veiksmuose. Bet moterys? Kas dedasi miestuose, kuriuos palieka į karą išėję vyrai? Jos kariauja savus karus: dėl maisto, dėl meilės, dėl išlikimo. Kaip Zigrida Šrioder – iš pažiūros tikra vokietė, pavyzdinga vokiečių kareivio žmona, kasdien einanti į darbą, sugebanti išgyventi gaudama normuotą davinį, regimai visas jėgas atiduodanti tam, kad atsiribotų ir nematytų to, kas iš tiesų vyksta fronte. Ignoruojanti nacių režimo amoralumą. Tačiau už to slypi kita Zigrida – moteris, pažinusi draudžiamą aistrą su neteisėtu mylimuoju žydu, atvėrusiu jai akis ir privertusiu suprasti, kas iš tiesų vyksta. Greitai moteris pasijunta įtraukta į gyvenimą, apie kurį prieš tai nieko nežinojo, ir turi pati nuspręsti, kas yra gera, o kas – bloga, kas tiesa, o kas melas.
  

Paslėptos aistros, kankinančių moralinių apsisprendimų ir regimos karo grėsmės kupinas romanas – kaip gąsdinantis ir drauge įtraukiantis kino filmas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 20)
TOP komentarai
 1. 100%
  Vertinu knygas , kuriose žmonijos istorija, o jeigu dar parašyta remiantis faktais , tai yra tikras lobis . Labai įdomus ir sukrečiantis vokietės moters gyvenimas karo verpetuose.
 2. 100%
  Labai patiko. Nemaniau, kad rasytojas vyras gali taip tiksliai aprasyti moters lukescius poelgius.
 3. 100%
  Knyga, kuri parodo, kad ne visi žmonės, ypač moterys, karo metu pameta galvą ir pasiduoda baimei. Kad tokiomis baisiomis sąlygomis nėra pamirštamas žmogiškumas ir nėra aklai tikima valdžia. Knyga labai patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...