20%
20%
Nauja
Nauja

Motinų sekmadienis

Mothering Sunday

Graham Swift

Vertinimas nėra galimas:
77% of 100
(įvertinimai 6)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002179449, EAN kodas: 9786094791765, ISBN kodas: 9786094791765, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-01-18, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 128, Spalvingumas: Nespalvotas, Formatas: 21x14,5x1,3, Knygyne: 11.49, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Emilija Ferdmanaitė

Ypatinga kaina 9,19 €
Knygyne 11,49 €

Sutaupote 2,30 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Visi mes degūs. Vos gimę pradedame degti, ir kai kurie iš mūsų sudega greičiau nei kiti. Tačiau nedegti, niekada neužsiliepsnoti – tai būtų liūdnas gyvenimas, tiesa? 

Dvidešimt dvejų našlaitė Džeinė Ferčaild kilminguose anglų namuose nuo šešiolikos dirba tarnaite. Visus tuos metus ji yra slapta Polo Šeringemo, jaunojo kaimyninio dvaro paveldėtojo, meilužė. Vieną neįprastai šiltą, saulės šviesos nulietą 1924-ųjų kovo dieną – Motinų sekmadienį – jiedu susitinka paskutinį kart. Tik tądien Džeinė to dar nežino. Tai diena, kurios įvykiai nuvilnys per visą nepaprastą Džeinės gyvenimą ir pakreips jį nauja linkme.

Šiame pasakojime, kaip vis iškylančiame prisiminime ar pasikartojančiame sapne, klajojama po vienos moters gyvenimo užkulisius, grakščiai stabtelima ties esminiais XX amžiaus pirmos pusės istorijos puslapiais, oriai linktelima gęstančiam vakarykščiam pasauliui ir nepaliaujama klausti: kaip gali tapti kažkuo, nepabuvęs niekuo?

Motinų sekmadienis – įstabiai poetiška istorija apie savojo balso paieškas, apie intelektualinį, socialinį ir seksualinį moters išsilaisvinimą.

Išskirtinio grožio, subtilus ir rafinuotas kūrinys.
Kazuo Ishiguro

Ko gero, tai geriausia, ką iki šiol yra sukūręs Swiftas.
Observer

Motinų sekmadienis nutviekstas saulės spindulių. Net tada, kai smogia tragedija, negali atsispirti tam nepakartojamam švytėjimui. Toks trumpas, bet toks meistriškas pasakojimas.
Guardian

Grahamas Swiftas (Grehemas Sviftas, g. 1949) – vienas garsiausių šiuolaikinių britų rašytojų, premijos „Man Booker“ laureatas. Jo literatūrinis talentas lyginamas su Virginios Woolf, Kazuo Ishiguro ar Juliano Barneso, kūriniai išversti į daugiau kaip 30 kalbų, o kai kurie jų netgi įtraukti į Didžiosios Britanijos mokyklų literatūros istorijos programą. Motinų sekmadienis – naujausias autoriaus kūrinys, 2017 m. nominuotas Walterio Scotto vardo premijai ir apdovanotas literatūros prizu „Hawthornden“.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. Rita
  100%
  Ne knyga o grynas malonumas.
 2. Ina
  100%
  Puiki!!!! ❤❤ Giliai aprašyti moters jausmai, išgyvenimai...
 3. Brigita
  80%
  Jautrus kūrinys
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...