ŽEMA KAINA

Mūsų smagiausios dienos

ISBN kodas: 9786094794902, EAN kodas: 9786094794902

The Most Fun We Ever Had

Claire Lombardo

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 7)
Nominuota!

ISBN kodas: 9786094794902, EAN kodas: 9786094794902, SKU: 000000000002187826, Puslapių skaičius: 648, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-09-14, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x14,5x4,4, Vertėjas: Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina
12,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

XX a. aštuntajame dešimtmetyje Merilina Konoli ir Deividas Sorensonas įsimyli vienas kitą. Jie jauni, naivūs ir pilni idealizmo. Jie lengvabūdiškai žiūri į ateitį, bet abu tiki, kad nuo šiol, dabar ir visados, laukia smagiausios jų gyvenimo dienos. Praėjus keturiasdešimčiai metų Sorensonai vis dar įsimylėję ir turi keturias visiškai skirtingas dukteris, savaip siekiančias džiaugsmo, tačiau niekur nerandančias ramybės. 

Jauna našlė Vendė guodžiasi svaigalais ir jaunesniais vyrais. Buvusi advokatė Violeta kovoja su nerimu ir nepasitikėjimu savimi. Dėstytoja Liza laukiasi kūdikio, nors nežinia, ar jo nori, nuo vyro, kurio turbūt nemyli. Greisė – dykinėjanti pagrandukė – gyvena melu, kurio niekas šeimoje nė neįtaria. Seserų likimus ženklina siekis atrasti meilę, panašią į regėtą tėvų namuose, – jos nuo mažens varžosi tarpusavyje, kiekviena ieškodama savojo kelio. Šeimos gyvenimo lūžio tašku tampa nelauktas paauglio Džonos Bento – prieš penkiolika metų atiduoto įvaikinti – pasirodymas, visus paskatinsiantis atsigręžti į paslapčių, kaltės, nusivylimų ir sykiu nepaprastų džiaugsmo ir pilnatvės akimirkų kupiną šeimos istoriją.

„Mūsų smagiausios dienos“ – tai kelionė į praeitį ir į ateitį po vienos Čikagos šeimos gyvenimą. Šiame romane be galo jautriai ir taikliai kalbama apie santuokos džiaugsmą ir naštą, tėvų ir vaikų tarpusavio santykius, kupinus švelnumo, negailestingumo ir graužaties, bei nenuilstamas didelės, sudėtingos, mylinčios šeimos laimės paieškas.

„Šis nepakartojamas debiutas įsirėžia giliai – jo humoras, jo išmintis, jo tragizmas.“
Rebecca Makkai

„Turtinga, įtraukianti šeimos saga.“
New York Times Book Review

„Jei pasaulį galėtų išvysti Jonathano Franzeno ir Anne Tyler literatūrinės meilės vaisius, tai „Mūsų smagiausios dienos“ būtų šių rašytojų verta atžala.“
Guardian

„Jaudinanti odė sudėtingai, mylinčiai šeimai.“
Madeline Miller

Claire Lombardo (Klerė Lombardo) – amerikiečių rašytoja. „Mūsų smagiausios dienos“ yra jos debiutinis romanas, 2020 m. nominuotas „Women’s Prize for Fiction“ literatūros premijai.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi knyga! Šilta, jaudinanti šeimos saga.
 2. 100%
  Nuostabi knyga! Šilta, jaudinanti šeimos saga.
 3. 100%
  Užvertus paskutinį knygos puslapį man į galvą ateina tik vienas vienintelis žodis - NUOSTABI! Be galo jautri, šilta, su humoru bei pagauli istorija. Prisipažinsiu, jog pradžioje truputį bijojau pradėti skaityti šią istoriją dėl jos apimties.. Tačiau puslapiai man tirpte ištirpo! Jei neskaitydavau, tai mintimis ir vėl sugrįždavau prie šios knygos.
  Ši istorija kupina išminties, santuokos "perliukų" bei tiesiog paprasto šeimyninio gyvenimo... Tokio gyvenimo, kuris galbūt ir ne visuomet būna rožėmis klotas, tačiau tuo jis ir žavus. Merilinos ir Deivido meilė tokia, kurios norėtųsi palinkėti kiekvienam. Nepaisant skaudžių likimo išbandymų, jie visuomet laikydavo vienas kitą už rankos ❤️
  Jeigu norisi įžvalgios, jausmingos bei įtraukiančios šeimos sagos - drąsiai rekomenduoju šią. Magiška istorija!

Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...