20%
20%

Musulmonai ir jų islamai

Egdūnas Račius

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002167135, EAN kodas: 9785420017678, ISBN kodas: 9785420017678, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Aplankas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 151, Leidimo metai: 2016-05-24, Formatas: 24x16x1, Knygyne: 8.09, Leidykla: Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

Ypatinga kaina 6,47 € Knygyne 8,09 €

Sutaupote 1,62 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Islamas yra religija, apie kurią šiandien kalbama daugiausia, tačiau šios kalbos neretai būna ne dvasinio, o politinio pobūdžio. Islamo pasaulis priešpriešinamas ne kitoms religijoms, o Vakarų pasauliui kaip ne vien religinių, bet ir politinių vertybių sferai. Šiuo metu tradiciškai apie islamo pasaulį kalbama kaip apie priešišką erdvę. „Džihadas“, „terorizmas“, „šariatas“ yra tos sąvokos, kurios formuoja dažno požiūrį į šią religiją.


Knygos autorius profesorius Egdūnas Račius teigia, kad tiek krikščionybėje, tiek islame pamatinis žodis yra Dievas. Žmonės dažnai galvoja, kad islamo Dievas yra kitoks. Tačiau tyrinėdamas jokių skirtumų nerandu. Net jei žvelgsime į tai, kaip Dievas yra garbinamas, galime atrasti ir skirtumų, ir panašumų.


Islamas, kaip ir krikščionybė, yra misionieriška religija, kuri be misionierių negali būti įsivaizduojama.


Knygoje „Musulmonai ir jų islamai“ pristatomas islamo istorinis raidos kelias ir šios pasaulinės religijos pamatiniai tekstai bei iš jų kildinami tikėjimai ir religinės prievolės. Be istorinės islamo raidos, analizuojama šių dienų musulmonų socialinė gyvensena tiek musulmoniškuose kraštuose, tiek išeivijoje.


Pasak Egdūno Račiaus, jau knygos pavadinimas rodo, kad islame yra įvairių religinių atmainų ir reikia atsiriboti nuo sklandančių minčių, kad islamas yra susijęs tik su arabiškai kalbančiomis šalimis. Pasaulyje yra per 1,7 milijardo musulmonų, o religija išplitusi daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio valstybių ir ne visos jos kalba arabų kalba.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Knyga labai patiko. Sužinojau daug dalykų ir patenkinau savo smalsumą šia tema. Viskas konkretu, suprantama, glausta ir aišku. Ačiū autoriui, rašykite šia tema daugiau knygų.
  2. 20%
    KAS CE IRA PER NESAMONE JUG KRIKSCIONIS JEZUS KRISUS IRA O NE KAZKOKS ALAKAS NZN KAS TAS IRA NET NESAMONE KNIGA RASO CE NE TIRKRA NETIKRA ISR NESMAONE GRINA IRA KAIP GALI BUTI TOKE DALIKAI JUG BAZNICIOJE SAKO KITAIP BVISASK IRA NE KAIP CE PARASITA KAS TAS ICLAMAS IR MUCULMONAI KAS JE TOKE KUR TE TOLMEJI RITAI KUR CE TOKS DALIKAS IRA AS NESU MACIUSI NIEKO PANASAUS NA TAI KAIP SAKEU VISKAS CE IRA MELAGISTE IR DAUGEU NEGALIU NEKO PASAKITI. NA TAI KA SEIP JEI NIZIJNOJOT AS TOKEME TVARTE GIVENU SU OZKOM KELIOM IR SAVO MONGOLINE SEIMA IR VISAI FINA BUNA TAVARETE TOKEM GIVENTI MES TURIM TOKE SKRINE PASIDEJE CE TROBOJ TOKE DIDELE DIDELE SKRINE IR MES TEN KAUPEM IR SLEPEM JEZAUS APIVARPE JAU DAUG METU TEN IR NEKAS NERANDA BET MUSU SUNIUKAS KAZAKDA RADO IR SUVALGE TAI NZN KA DABAR DARITI JAU SUVIRSKINO SENEI NA IR JKNIGA NESAMONE IRA PASKUITINE NES NERA TOKO ALAKO IR TAIPTOLEU KAZKOKE NESAMONE CE RASO GRINA JUG NERA TOKIU DALIKU IR NESUTINKU SU APIE KA CE KALBA JIE TAIP NEFINA IR NEGARAZU VISKAS NA IR KAD DAUGEU GALIU PASAKITI GAL NZN AR ESAT ZINOJE BET AS ZINDZEU SU SAVO KRUTIM JEZU KUDIKELI KAI BUVO 4 MENESIEI JAM NA IR KA GALIU PASAKITI VISAI FINA IRA JEZUS LABAI GERAS VAIKUTIS BUVO IR LABAI GERAI ISAUKLEJOM JI JIS CE VISA PADARE DEVO DIEVO SUNUS JIS IRA IR VISKAS GERA FAINA NAIR KA NA IR NA IR KA GALIU PASAKITI KNIGA NESAMONERASO GRINA MUCULMONAI NERA TOKIU IR SEIP LETUVA MUSU GINTINME YRA GINMTINE GINTAMINE LETUVA GEEREUSE MES KATALIAKAI ESAM IR KITOKIU DALIKU NERA
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...