20%
20%
TOP
TOP

Mūzų viešbutis

The Shark Club

Ann Kidd Taylor

Vertinimas nėra galimas:
73% of 100
(įvertinimai 22)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094791062, ISBN kodas: 9786094791062, SKU: 000000000002176723, Puslapių skaičius: 312, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-06-15, Formatas: 21x14.5x2.7, Knygyne: 14.49, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Eglė Podčašinskienė

Ypatinga kaina 11,59 € Knygyne 14,49 €

Sutaupote 2,90 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Laisva ir savarankiška jūrų biologė Meivė, draugų vadinama ryklių užkalbėtoja, keliauja po pasaulį ir tyrinėja savo didžiąją gyvenimo aistrą – ryklius. Regis, jai nereikia nė meilės, nė šeimos. Tačiau kai ji sugrįžta į žavų ir ekscentrišką senelės „Mūzų“ viešbutį Floridos pakrantėje, kuriame praleido vaikystę ir paauglystę, suranda kažką daugiau nei taip išsiilgti prisirpusių apelsinų spalvos saulėlydžiai ir gardieji senelės žaliųjų citrinų pyragai...
Pakrantėje sutikta charizmatiška mergaitė Heizelė pasirodo esanti Meivės paauglystės mylimojo Danieliaus dukra. Romantika ir šiluma alsuojantys vakarai trise Meivei kelia vis daugiau jausmų, vis garsiau ima kirbėti klausimas: ar pasinaudoti likimo suteiktu antruoju šansu? O galbūt nerti į naujus santykius su kolega Nikolu, vieną dieną atvykusiu į Meivės gimtąjį miestelį tirti nelegalios ryklių pelekų medžioklės?
Svaiginančių palmių, Kalipso muzikos ir tobulų vandenyno vaizdų fone skleidžiasi vienos moters gyvenimo drama: pirmosios meilės prisiminimai pinasi su naujai atsirandančiais jausmais, rūpestis rykliams maišosi su baime dėl pavojaus jų gyvybei, nuolatinės laisvės troškimas grumiasi su artumo ilgesiu.

Užburianti vienos moters gyvenimo istorija!
Refinery29 
Pasigardžiuotinas vasaros romanas!
Redbook
Žavingas romanas apie meilę, kuri lemia mūsų gyvenimą.
Kirkus reviews
Prikaustanti meilės ir praradimų istorija... Nuostabi odė vandenynui.
Susan Casey

Ann Kidd Taylor (Ana Kid Teilor) – amerikiečių rašytoja, garsiosios rašytojos Sue Monk Kidd dukra. Mūzų viešbutis – debiutinis autorės romanas, sulaukęs didelio populiarumo tarptautiniu mastu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 22)
TOP komentarai
 1. 100%
  Šią knygą paėmiau į rankas neturėdama didelių lūkesčių. Tačiau ji taip įtraukė, taip įsuko... Labai labai patiko! Puikus rašytojos debiutas! Tikrai užburianti ir prie knygos puslapių prikausčiusi jūrų biologės gyvenimo istorija. Jei per vasaros atostogas nežinote, ką skaityti, rinkitės šią knygą.
 2. 100%
  Šilta,įdomi meilės istorija. Meilė vyrui, jo vaikui, šeimai ir žinoma, rykliams. Patiko.
 3. 100%
  Patiko,lengvai skaitėsi,rekomenduoju paskaityti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...