(N)Esminis klausimas

ISBN kodas: 9955460350, EAN kodas: 9789955460350

The ultimate question

Fred Reichheld

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002118754, ISBN kodas: 9955460350, EAN kodas: 9789955460350, Puslapių skaičius: 212, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 15,9x24,2x2,1, Leidykla: Verslo žinios UAB

Ypatinga kaina
11,27 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Iš ko gyvensiu daugiau kaip 25 metus negaudamas atlyginimo?
Tai, kad gyvensime ilgiau, yra nenuginčijama tiesa, tačiau vyriausybės iki šiol ignoruoja didžiulius trūkumus, esančius valstybiniuose pensijų planuose. Prieš mus – bauginanti perspektyva, kad gali reikėti gyventi iš savo santaupų 20-30 metų, negaunant atlyginimo ar valstybinės pensijos. Tų, kuriuos tai užklups netikėtai, laukia liūdna ateitis.
Gera žinia ta, kad niekada ne per vėlu pradėti investuoti rytojui – ir kodėl gi nepadarius to šiandien. Knygos autoriai yra įsitikinę, kad kiekvienas gali išmokti sėkmingai investuoti ir užsitikrinti finansiškai saugią ateitį.
Žinoma, kiekvieno žmogaus gyvenimas yra be galo savitas, todėl kiekvienam iš mūsų kyla specifinių finansų tvarkymo klausimų, o atsakymų į juos nebūtinai rasime knygose. Kita vertus, kai geriau suvokiame šioje knygoje aptariamus tam tikrus bendrus dalykus, įgyjame pamatą, ant kurio galime ręsti asmeninės finansinės gerovės rūmą.
Knygos autoriai remiasi asmenine patirtimi. O tai reiškia, jog joje dėstomos ne teorijos, o praktiniai dalykai. Pasak leidinį parašiusių profesionalų, nors kai kada mums atrodo, kad investavimu besiverčiantieji yra protingesni, gabesni ir turi daugiau galimybių užsidirbti, iš tiesų tie „sugebėjimai“ neretai atsiranda klientų sąskaita. Tad pirmiausia knygoje siekiama paaiškinti investavimo proceso esmę.
Daugeliui žmonių investavimas panašus į juodąją magiją, o investicijų pasaulyje vartojama terminija atbaido žmones nuo šios srities. Tai yra ir priežastis, dėl kurios žmonės visiškai neinvestuoja santaupų arba daro tai neefektyviai. Kaip tik todėl J. Mellonas ir A. Chalabi knygoje paprasta kalba atskleidžia ne tik svarbiausius investavimo principus, bet ir išdėsto būdus, padedančius sukaupti solidžias ir pakankamas santaupas ateičiai.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...