ŽEMA KAINA

Nabi, arba Gyvenimo teatras

ISBN kodas: 9786090144312, EAN kodas: 9786090144312

Bo Haeng Sunim

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9786090144312, EAN kodas: 9786090144312, SKU: 000000000001111651, Puslapių skaičius: 144, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-03-11, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 13,5x19x1,7, Knygyne: 14.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
8,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

NABI – žodis, korėjietiškai reiškiantis „drugelis“. Jį autorius knygai pavadinti pasirinko sąmoningai. O štai arabiškai žodis NABI – „pranašas“. Ar šis reikšmių žaidimas tik atsitiktinumas, ar tai dalis autoriaus sumanymo?

Kęstutis Marčiulynas-Bo Haeng Sunim – aktorius, režisierius, pasirinkęs vienuolystės kelią ir pasukęs dzeno link. Kaip pats teigia, tarp vienuolių – aktorius, tarp aktorių – vienuolis, tarp artimųjų – atsiskyrėlis, tarp svetimųjų – artimas. Mokytojas, pasaulio pilietis, bet ir esantis čia, Lietuvoje, panemunėse, pajūryje, su klausytojais, žiūrovais, mokytiniais. 
Dzeno esmė –  pažinti savo prigimtį, atbusti, kuo sąmoningiau ir atviriau išgyventi dabarties akimirką. Peržengus ego  ribas, prieštaros ir konfliktai išnyksta, ir gyvenimas tampa tiesiog patiriamas. Toks jis ir šioje knygoje: tiesiog patiriamas. Sustojant ties tam tikromis akimirkomis. Apmąstant. Klausiant ir provokuojant.

Į šią knygą skaitytoją kviečiame ateiti  kaip į nenuspėjamą susitikimą su jos autoriumi. Atsimenant, kad ribos tarp išmintingos pranašystės ir efemeriško drugelio sparno virptelėjimo tiesiog nėra.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga. Labai artima man. Akivaizdu, kad parašyta dzeno vienolio. Aprašomuose gyvenimo fragmentuose įžvelgsite ir dzen koanus.
 2. 100%
  Šviežio oro gurkšnis!.. Nuostabi ir svarbi maža knygutė, labai gražiai išleista. Vienas komentuotojas išsakė nepasitenkinimą, kad tai tik "fragmentai, blyksniai" - na o man tai kaip tik visų geriausia. Kiekvienas gali surašyti labai tikslią savo biografiją, išdėstyti visus faktus ir tt - ir kas iš to? Tai tik mirę praeities šešėliai... O būtent tokiuosie meniškuose blyksniuose ir fragmentuose - atsiskleidžia gyva autentiška žmogaus individualybė, čia ir dabar, unikalus žmogaus santykis su gyvenimu ir dvasinė patirtis... Manau, kad jie parodo nepalyginamai daugiau, nei "tiksli biografija nuo A iki Z". Tai nėra "silpna knyga" - tai labai STIPRI knyga. Tiesiog žmogus turi turėti tam tikros patirties, kad ją įvertintų. Tai nėra "absoliučiai nušvitusio absoliučiai tyro tobulo vienuolio pamokymai visai žmonijai kaip pasiekti menamą aukščiausią lygį" - ir AČIŪ DIEVUI.... Tai yra grynas netobulas žmogus kelyje, ir iš daugybės specifinių autentiškų momentų skaitytojas gali matyti tikrus, realius, nepasaldintus "prašviesėjimo momentus". Nes tai ir yra tikra, tai ir yra realu. Ir be galo vertinga.

  Yra daug "mokytojų", kurie išsako "abstrakčias didingas galutines tiesas apie viską" ir gražius summa summarum lozungus - ir kas iš to?... Visi mes juk žinome visas tas didingas "absoliučias tiesas apie viską", ir niekas nesikeičia... Bo Haeng medituoja kalnuose jau pakankamai ilgai, kad žinotų, jog tai visiškai nieko verta.

  O būtent konkretūs, autentiški, maži tikri gyvenimo momentai - yra tai, iš ko galima gauti tikrų jėgų, tikros energijos, šviesos, vilties.

  Tokia ir yra ši knyga - visiems tiems, kurie žino, kaip ją skaityti. Ji kupina realios gilios dvasinės patirties, bet pačiam reikia nors kažkiek jos turėti, kad tai matytum.
 3. 100%
  Gyva ir žadinanti knyga, atvira ir jautri, taip pat ir linksma. Įkvepia.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...