27%
27%
Nauja
Nauja

Nakties forma

The Shape of Night

Tess Gerritsen

Vertinimas nėra galimas:
67% of 100
(įvertinimai 14)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955138440, ISBN kodas: 9789955138440, SKU: 000000000002181732, Puslapių skaičius: 304, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-09-26, Formatas: 22x15x2,7, Knygyne: 13.29, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Bronislovas Bružas

Ypatinga kaina 9,65 € Knygyne 13,29 €

Sutaupote 3,64 € (27%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Eiva Kolet baudžia save už nutikusią siaubingą tragediją. Todėl iš Bostono sprunka į Meino pajūrį, viename iš atokių valstijos pusiasalių išsinuomoja „Brodžio budėjimu“ pramintą seną namą ir viliasi, kad jame galės padirbėti prie rengiamos savo receptų knygos. Nuošaliame name iš karto pajunta dvasios ramybę, bet jau pirmąją naktį moters ausis pasiekia keisti garsai. 


Anot legendų, šiame name ištisus dešimtmečius lankosi jūrų kapitono Brodžio šmėkla. Vieną naktį Eiva atsibunda ir priešais save pamato nepažįstamą vyrą. Tuo pat metu paaiškėja, kad čionykštėse apylinkėse pasitaikė kelios keistos mirtys. Pradėjusi domėtis mįslingu ankstesnės nuomininkės dingimu, Eiva staiga suvokia, kad kai kurie miestelio gyventojai žūtbūt stengiasi išsaugoti nerimą keliančią paslaptį. 

Netrukus visas Eivos dienas pasiglemžia namo istorijos tyrinėjimas, o naktis ima kaitinti vaiduokliški kapitono Brodžio apsilankymai. Nors ir suabejodama dėl savo psichikos, Eiva žino, kad privalo atskleisti tiesą anksčiau, nei žudikas vėl imsis veiksmų. Eiva supranta, kad kita auka bus ji.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%
  Namas pasakiškame gamtos prieglobstyje, moteris rašanti knygą apie kulinariją, augintinis Meino meškėnas, paslaptingas vaiduoklis pasirodantis, kada nori...tas mane ir papirko. Buvo vietų kur priminė penkiasdešimt pilkų atspalvių ir nežinau ar man tas patiko... Šiaip lengvai skaitoma knyga, kai nesinori per daug apsikrauti galvos. Porą vakarų ir įveikta.
 2. 100%
  Labai įtraukianti, įdomi, truputį šiurpi knyga :)
 3. 80%
  Šią Tess Gerritsen knygą pavadinčiau kitokia istorija, kitoniška visai jos kūrybai.. Papasakojimas perpintas fantastinių detalių, kurios knygos pabaigoje gali kiek sugluminti, iškelti klausimų. Tuo pačiu tarsi pats skaitytojas gali pasirinkti savo interpretaciją. Siužetas gana paprastas, lengvai skaitomas, per knygos puslapius galima tiesiog praskrieti per vieną vakarą. Visgi šis detektyvas nusileido ankstesniems šios autorės darbams.. Vietomis priminė Penkiasdešimt pilkų atspalvių (su visais atspalviais, plius pagardinta fantastine detale), vietomis priminė serialą Amerikietiška siaubo istorija (na bent kažkuriuo metu pagavau save lyginant).
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...