20%
20%
Nauja
Nauja

Naktis virš Tanžero

Tangerine

Christine Mangan

Vertinimas nėra galimas:
56% of 100
(įvertinimai 9)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094792014, ISBN kodas: 9786094792014, SKU: 000000000002180559, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-04-05, Formatas: 21x14,5x2,8, Knygyne: 15.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Anita Kapočiūtė

Ypatinga kaina 12,79 €
Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Alisai Šipli gyvenimas pamėtėjo neįkainojamą progą pabėgti nuo visko, kas ją iki šiol slėgė, – dabar jos laukia santuoka ir nieko netemdoma pradžia egzotiškajame Tanžere. Tad ji mažiausiai tikisi Maroke sutikti Liusę Meison. Dvi kadaise neišskiriamos draugės po paslaptingo įvykio Beningtone (JAV) nebendravo jau daugiau kaip metus. Tačiau Liusė – čia, tiesiai Alisai prieš akis, ir ji nori viską grąžinti į vėžes.  

Alisai šis netikėtas susitikimas leidžia naujai pažvelgti į Tanžerą: ji pasiduoda visad guvios ir drąsios draugės įtakai ir leidžiasi apgaubiama naujų Maroko potyrių. Tačiau ilgainiui akyla Liusės priežiūra, nuolatinis kiekvieno žingsnio kontroliavimas ima varginti. Nerimas ir nepaaiškinama, tarsi kartą jau išgyventa įtampa dar labiau sustiprėja, kai dingsta Alisos vyras. 

„Hitchcocko filmo vertas siužetas.“
Joyce Carol Oates

„Svaiginanti, nuodėmių persmelkta atmosfera ir nuolat tvyranti įtampa – pataikyta į visas skambiausias natas!“
New York Times

„Lyg saldus uždraustas vaisius karčia luobele.“
Wall Street Journal

Christine Mangan (Kristyn Mangan) Airijos valstybiniame universitete įgijo literatūros mokslų daktarės laipsnį. Apie dviejų draugių įtemptą draugystę Maroke 1950-aisiais pasakojantis debiutinis autorės romanas „Naktis virš Tanžero“ netruko patekti į geidžiamiausių 2018 m. knygų sąrašus.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Neeilinio turinio knyga. Karščiu alsuojantis Tanžeras. Apie dvi nelengvo likimo merginas. Alisa ir Liusė keista, paaiškinimais neįveikiama, normalumui nepasiduodanti dvejeto apraiška. Keistai nepaaiškinama meilė. Apie tarpusavyje nederančią ir niekaip išsilaikyti negalinčią dviejų merginų ir vieno, vėliau kito vyro trijulę. Bausmė Alisai už draugystę su Tomu, už santuoką su Džonu, už tą artumą, kuriame Liusei neliko vietos. Ji iš prigimties nustumta į paribį, į pakraštį, išgyvenusi su tėvu garaže, paženklinta kitoniškumo žyme kabinasi nagais ir dantimis į kitų gyvenimą, grumiasi iš paskutiniųjų, kad gautų, kas jai lygtai teisėtai priklauso ir ką pasaulis atsisako jai duoti. Ir paima bet kokia kaina. Ir labai gaila, kad knygos pabaiga neteisinga, nugali blogis.
 2. 80%
  6-asis dešimtmetis. Marokas. Egzotiškame Tandžere gyvenanti Alisa Šipli bando atversti naują gyvenimo puslapį – pabėgimas nuo praeities į kitą kontinentą bei planuojamos vestuvės. Nors skaitant ir jaučiama, kad Alisai Marokas ir nėra pati geidžiamiausia vietelė, tačiau jai to pakanka. Kol vieną dieną prieš duris pasirodo ji – buvusi kambariokė Liusė iš universiteto laikų Beningtone. Tačiau Alisa vis dėlto nedžiūgauja, o labiau sunerimsta, nes būtent ji, Liusė, buvo jos naujo gyvenimo priežastis.

  Nors knyga ir nėra sudėtinga, tačiau įtempta. Sekiau visas detales, tačiau niekaip negalėjau nuspėti pabaigos. Nuo pat pradžių buvo aišku, kad kažkas įvyko tarp buvusių draugių, tačiau nesitikėjau (spoileris!), kiek toli gali nuvesti vieno žmogaus egoizmas.

  Skirtingų temų spektras – sužavėjo. Karštas Marokas, Tandžere vykstantis sukilimas, draugystė, išdavystė, nepasitikėjimas, psichologiniai žaidimai... Uhh. Tiesiog rijau puslapius.. Taip norėjosi teisingumo ir supurtyti kai kuriuos personažus!
 3. 60%
  Pagal knygos aprasyma tikejausi,kad bus idomesne.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()