20%
20%

Namai be atliekų

ISBN kodas: 9786099557168, EAN kodas: 9786099557168

Zero Waste Home

Bea Johnson

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786099557168, EAN kodas: 9786099557168, SKU: 000000000002176795, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2018-06-26, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 17x24x2,4, Knygyne: 24.29, Vertėjas: Mila Monk, Leidykla: Dvi Tylos, UAB

Ypatinga kaina
19,44 €
Knygyne
24,29 €

Sutaupote 4,85 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Knygoje „Namai be atliekų“ B. Johnson dalijasi patirtimi, kaip jai pavyko pereiti prie paprastesnio gyvenimo sumažinus švaistymą ir atliekų kiekį. Šiandien Beos, jos vyro Skoto ir dviejų jųdviejų sūnų namuose per metus sukaupiamos atliekos telpa į vieno litro stiklainį, o šeimos gyvenimo kokybė akivaizdžiai pagerėjo. Jie turi daugiau laisvo laiko, kurį gali leisti kartu, kasmetės namų ūkio išlaidos sumažėjo net 40 procentų, jie jaučiasi ir yra sveikesni nei kada nors anksčiau. Šioje knygoje B. Johnson dalijasi esminiais patarimais, atskleidžia nemažai paslapčių ir įžvalgų iš savo patirties. Ji suprantamai paaiškina, kaip nekaupti atliekų pateikdama šimtus paprastų tvaraus gyvenimo gudrybių, kurias gali pritaikyti net ir gyvenantieji įtemptu ritmu: nuo naminių garstyčių recepto ir priešpiečių pakavimo nenaudojant plastiko iki patarimų, kaip išvengti nepageidaujamos korespondencijos arba mėgautis atostogomis nešvaistant išteklių. „Namai be atliekų“ yra elegantiškas ir itin aktualus vadovas, kuris jums suteiks praktinių žinių, kaip pagerinti sveikatą, sutaupyti laiko, pinigų ir užtikrinti geresnę ateitį savo šeimai ir visai mūsų planetai.
Apie autorę Bea Johsnon Bea Johnson su šeima gyventi be atliekų pradėjo prieš dešimt metų. Nuo tada atliekos, sukaupiamos jų namų ūkyje per metus, telpa vos į vieno litro stiklainį. Dalydamasi savo patirtimi tinklaraštyje ir bestseleriu tapusioje knygoje „Namai be atliekų“ (ji išversta į daugiau kaip 20 kalbų, o „Amazon“ svetainėje pirmauja knygų apie atliekų problemą kategorijoje), Bea inicijavo pasaulinį judėjimą „Gyvenimas be atliekų“ ir toliau įkvepia augančią bendruomenę gyventi paprastai ir imtis priemonių prieš nereikalingą švaistymą ir šiukšlinimą. Savo metodiką B. Johnson grindžia 5 principais: „Atsisakyk, sumažink, panaudok dar kartą, perdirbk, kompostuok – tik tokia eilės tvarka.“ Bea griauna visuomenės stereotipus įrodydama, kad gyvenimas be atliekų gali būti ne tik stilingas, bet ir naudingas sveikatai, padeda sutaupyti laiko ir pinigų. Ji skaito pranešimus universitetuose, korporacijų renginiuose ir konferencijose visame pasaulyje, yra kviečiama tokių garsių įmonių ir institucijų kaip „Google“, „Pixar“, 
„Adobe“, TEDx, Europos Parlamentas ir Jungtinių Tautų Organizacija. Bea pasiekimų sąraše – 11 tarptautinių turų, ji skaitė pranešimus daugiau kaip 35 šalyse 6 žemynuose. B. Johnson dalyvavo daugybėje televizijos laidų, pavyzdžiui, „The Today Show“, figūravo publikacijose, pavyzdžiui, žurnale „People“. Motyvuotą, optimizmu trykštančią B. Johnson leidinys „The New York Times“ pavadino Gyvenimo be atliekų žyne. Ji yra įtakingiausia gyvenimo būdo be atliekų atstovė, apdovanota didžiuoju „The Green Awards“ prizu. Bea yra prancūzė, šiuo metu su šeima ji gyvena Mil Valyje, Kalifornijoje.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%


  ,, Išsamus vadovas kaip supaprastinti gyvenimą ir sumažinti atliekų kiekį". Ir su šia knygos apibūdinančia fraze visiškai sutinku! Čia ras kiekvienas naujų faktų,nežinomybių,patarimų ir nesvarbu ar tu visiškas naujokas ,bandantis suprasti giliau ekologiją, ar jau kelis metus,ieškantis būdo,kaip dar galiu prisidėti prie gamtos išsaugojimo kaip aš :). Man labai patiko ,kad autorė nevyniojo žodžių į vatą, viską aiškiai išaiškino ir reikiamus dalykus išskyrė punktais . Po šios knygos tapau dar labiau įkvėpta ir susigulėjo dar daugiau minčių , ką norėčiau padaryti. Siunčiu pagyras ,, Dvi Tylos" redaktoriui, kuris pridėjo lietuviškas alternatyvas,kai autorė dalindavosi rekomendacijas apie užsienio platformas. Ačiū jums ,kad ši knyga pasiekė ir mūsų Lietuvą mums gimtąja kalba. Tik deja , neradau informacijos DviTylos.lt ,kur leidykla žadėjo informaciją apie ,,gyvenimo be atliekų" iniciatyvas, tai kur jas rasti :(? ( Kai užsukau į jūsų puslapį,buvau nustebinta,jūsų puslapio visuma <3)
  Taip, šią knygą noriu rekomenduoti visiems,net norisi kiekvienam įbrukti per prievarta ir pataisyti neigiamą požiūrį ,bet žinau ,kad žmogus pats prie savo nuomonės pakeitimo turi prisidėti. Bent vieną dalyką tikrai žinau, kad tie kurie prijaučia ,, zero waste" ir panašiems dalykams, ši knyga jiems bus tikras lobis!

  Hotchpotch._
 2. 100%
  Puiki knyga, dabartiniame vartotojiškame pasaulyje verta ją perskaityti ir apsvarstyti kas yra svarbiau - nauji batai, rankinukas, ar kokybiškas laikas su savo šeima, pomėgiai, hobis? Ir tikriausiai šitu greitu gyvenimo tempu retam kuriam patinka rutininė buitis ir nuolatinis tvarkymas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...