40%
40%
Nauja
Nauja

Namas prie ežero

The Lake House

Kate Morton

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 5)

EAN kodas: 9786090305454, ISBN kodas: 9786090305454, SKU: 000000000002182245, Puslapių skaičius: 560, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-10-22, Formatas: 21x14,5x5, Knygyne: 19.99, Leidykla: UAB Svajonių knygos , Vertėjas: Elžbieta Filipavičiūtė

Ypatinga kaina 11,99 €
Knygyne 19,99 €

Sutaupote 8,00 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Dingęs vaikas

1933-iųjų vasarą Loanetas, Edeveinų šeimos užmiesčio dvaras, išdailintas spindi švara, artėja ilgai laukta Saulėgrįžos šventė. Ypač džiūgauja šešiolikmetė Alisa Edevein. Jai pavyko ne tik sugalvoti tobulą siužeto posūkį ir užbaigti savo pirmąjį romaną, ji dar ir karštai įsimylėjo vieną jauną vyrą. Tačiau, dar prieš laikrodžiui išmušant dvyliktą ir dangų nušviečiant fejerverkams, Edeveinų šeima patiria skaudžią netektį, kuri priverčia amžiams atsisveikinti su Loanetu.

Apleistas namas

Prabėgus 70 metų, Londono policija po didelio atgarsio sulaukusios bylos išsiunčia detektyvę Seidę Sparou priverstinių atostogų. Ji atvyksta paviešėti pas mylimą senelį į Kornvalį. Iš nuobodulio klaidžiodama po apylinkes, Seidė anapus tankiai suaugusių medžių aptinka namą ir išgirsta, kad kadaise iš jo be žinios pradingo mažas berniukas.

Neatskleista paslaptis

Tuo pat metu garsi detektyvų autorė Alisa Edevein, jau senyvo amžiaus dama, sėdi savo elegantiškų namų Hampstede palėpėje įrengtame kabinete. Jos gyvenimas, kaip ir kuriami detektyviniai romanai, – kruopščiai suplanuotas. Ir teka ramia vaga, kol vieną dieną jauna policijos detektyvė Seidė ima klausinėti apie pamirštą šeimos praeitį ir narplioti neatskleistas paslaptis, nuo kurių Alisa stengėsi pabėgti visą savo gyvenimą.

„Kate Morton pasižymi kruopščiai suaustomis istorijomis ir netikėtais siužeto vingiais. Ne išimtis ir ši knyga, skaitytojams žadanti dar vieną neįmintą mįslę.“
„Library Journal“ 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Be galo patiko. Istorija intriguoja, tiesa, pačioje pačioje pabaigoje truputuką pradedi spėlioti teisinga linkme. Gal dar vieno papildomo skyrelio norėjosi arba praplėstos vienos siužetinės linijos, bet nepaisant to - romanas geras. Įdomus ir siužetinių linijų laiko atžvilgiu pateikimas.
 2. 100%
  Tai knyga, kurią malonu skaityti, užvaldo tavo dėmesį, praeitis pinasi su dabartimi, įvairialypiai personažai, jaudina keliamos problemos, moralės ir atsakomybės sąsajos, karo pasekmė žmogaus asmenybei. „ Mes ne visada galime rinktis, kur, ką ir kaip mylėti, o meilė padeda mums rasti jėgų, kurių nė neįtarėme turintys“. Man patiko šie posakiai: „Ji sakydavo, kad jeigu per sumaištį ir triukšmą žmogus negali ramiai nueiti į tualetą, tai šis gyvenimas beviltiškas“, „Mano namai - žmonės, kuriuos myliu“, o sakinyje „Šunys pasiknarkčiodami miegojo lovos kojūgalyje“ pavartos pusdalyvis. Pilkoje kasdienybėje - truputėlis džiaugsmo.
 3. 100%
  Labai gera knyga. Rekomenduoju.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...