20%
20%

Namų frontas

Home Front

Kristin Hannah

Vertinimas nėra galimas:
95% of 100
(įvertinimai 26)

EAN kodas: 9789955137139, ISBN kodas: 9789955137139, SKU: 000000000002174630, Puslapių skaičius: 416, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2017-11-15, Formatas: 22x15x3,5, Knygyne: 14.49, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Vilma Krinevičienė

Ypatinga kaina 11,59 € Knygyne 14,49 €

Sutaupote 2,90 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Visos šeimos išgyvena savo lūžio tašką. Visos šeimos patiria žaizdų. Visi karai turi savo kainą...

 

Kristin Hannah savo bestseleriuose gilinasi į draugystės, seserų ištikimybės bei motinų saugomų paslapčių gelmes. Šįkart savo bene jausmingiausiame romane ji tyrinėja intymius sudėtingo santuokinio gyvenimo aspektus per susimąstyti verčiantį vyro ir žmonos santykį meilėje ir kare. 

 

Savo nepaprastai giliu žvilgsniu į šiuolaikinę šeimą „Namų frontas“ yra pasakojimas apie meilę, netektį, didvyriškumą, garbę ir, žinoma, viltį.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 26)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera knyga, apie labai stiprią moterį Džoliną.
 2. 100%
  Imdama Kristin Hannah parašytą knygą į rankas žinau, kad jausmų ir emocijų dozė garantuota.
  Tekstas išsamus ir išbaigtas, akys lengvai slysta eilutėmis, o puslapiai verčiasi vienas po kito.

  Jautri, graudi ir stipri istorija apie šeimą gyvenančią užmiestyje: tėvas Maiklas - advokatas, mama Džolina namų šeimininkė ir kariūnė-sraigtasparnio pilotė, 2 dukros: 12 metų beveik paauglė Betsė ir 4 metų pagrandukė Lulu. Atrodytų, tipinė laiminga amerikiečių šeima. Tačiau tik išorės. Viduje pilna nuoskaudų, nesusikalbėjimų, pamirštama meilė ir jos rodymas.
  Netikėtai Džolina išsiunčiama į karą ir viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Maiklas priverstas rūpintis dukromis ir būti daugiau namuose, atlikti buities darbus. Retas vyras būtų tuo patenkintas. O kur dar klibantys santuokos pamatai ir skyrybų slenkstis.
  Ir viskas staiga pasikeičia. Džolina grįžta iš karo. Traumuota ir palaužta.
  Kaip gyventi toliau su tokiais prisiminimais? Košmarais? Kalte? Kaip atsitiesti po netekčių ir suvaldyti pyktį?..

  Vietomis norėjosi tvirtesnės auklėjimo rankos dukroms, ypač paauglei. Būti šitokiai savanaudei ir neatjausti motinos?.. Daug kas tiesiog vyko savaime, be įsikišimo. O daugeliu atveju būtų padėjęs geras pokalbis. Nors tam gal irgi reikia pribręsti?..
  Vietomis trūko gilumo: santykių ir karo pasekmių psichologine prasme. Labai paviršutiniškai užgriebta gili tema apie karių psichologinę būklę grįžus namo ir kaip tai veikia artimuosius.

  Tačiau visumoje - knyga puiki.
 3. 100%
  Šiurpiai jautri knyga. Tik dar kartą įsitikinau, kad Kristin Hannah mano mėgstamiausia autorė. Tai santuokos krizė, karo fizinės ir dvasinės pasekmės ir labai sunkus judėjimas pirmyn. Kas po galais jam negerai. Kaip jam gali taip sektis teismo salėje, biure ar su klientais ir taip nesisekti su savo šeima. Jis pavargo būti nevykėliu savo namuose. Maiklas buvo taip susirūpinęs savimi, savo pykčiu, kad žmonos pasirinkimas trukdo jo įprastą gyvenimą, nė negalvojo kur yra ir ką veikia jo žmona. Jam nepatiko jos tvirtybė, savarankiškumas. Norėjo, kad jai reikėtų jo, nors ir žinojo koks yra nepatikimas. O Džolina niekada nesugebėjo pasidalinti savo pasauliu su savo vyru. Tai ir buvo jos vienišumo ir atsiskyrimo, jų santuokos griūties pradžia.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...