Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

NAUJAS POŽIŪRIS Į MAISTĄ

Nauja. Išbandei milijonus dietų? Stop! Pagaliau knyga nevaržančioms savęs! Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Leidykla „Alma littera“ REKOMENDUOJA: Estos Galgatavičiūtės knyga „Valgau be sąžinės graužimo“.
 
Nebūkite apsėsti kovos už tobulumą!
 
Į knygą sudėti Estos Galgatavičiūtės sveikesnės mitybos principai, lieknėjimo patarimai nuo produktų pasirinkimo iki recepto variantų. Tai naujas požiūris į maistą nusivylusiai namų šeimininkei, užpildantis rutiną gyvenimo lengvumu ir priverčiantis pamilti save. Patiekalus įtraukę į savo meniu, svorio atsikartysite nejučia, ir tirpsite iš malonumo tarškindami puodais.
 
Susitelkite į sveikatą, o ne nuolatinę svorio kontrolę!
 
Kviečiame plačiau susipažinti su knyga ir jos autore:
 
Išbandei milijonus dietų? STOP! PAGALIAU knyga nevaržančioms savęs! Esta Galgatavičiūtė VALGAU BE SĄŽINĖS GRAUŽIMO.
Ką mes, mieloji, turime bendro? Arba antsvorį, kuris tave kamuoja, arba... meilę maistui. Neįsivaizduoji omleto be gabalėlio sviesto, savaitės be makaronų, kiaušinio be šaukštelio majonezo? Nori pusryčiams Benedikto kiaušinių, gurkštelint Mimozos kokteilio?  Pirmyn! Ir be sąžinės graužimo! Prie kiekvieno recepto suskaičiuotos vienos porcijos kalorijos ir pasiūlymai, kuo pakeisti nuodėmingą ar netoleruojamą produktą į ne mažiau skanų, bet sveikesnį. „Valgau be sąžinės graužimo“ – sugulę knygon paslaptingosios autorės Estos Galgatavičiūtės sveikesnės mitybos principai, lieknėjimo patarimai  ir nuostabieji receptai, skelbti populiariame daugiau kaip 80 000 turinčiame Facebook mitybos dienoraštyje.
Manai, kad atsisakydama riebaus kepsnio vakarienei, tačiau sukirsdama kilogramą obuolių, užsigerdama kefyru, pasielgsi teisingai? Nė velnio! Mityboje visada siek įvairovės ir balanso! Įvairus ir subalansuotas autorės meniu tiks ir Tau. naujas požiūris į maistą nusivylusiai namų šeimininkei, kuriai virtuvė įgrisusi iki gyvo kaulo, nestokojant gyvenimo džiaugsmo, be įtampos ir iš naujo pamilstant save; kilogramų tirpimas pavargusiai mamai, kuri rūpindamasi kitais vis neatranda laiko gaminti sau; kiekvienai, kuri rūpinasi liekna talija ir sveikata, palaipsniui, nedideliais žingsneliais žengiant į priekį (kartais ir atgal); …ir net virtuvės naujokei, kuri čia labai reta viešnia. Už gyvenimą be dietų, už sveiką protą virtuvėje ir kompromisus lėkštėje! Svarstyklės niekada nepamatuos Tavo savijautos, stiprybės, pasitikėjimo savimi ir laimės. Susimąstyk, ką gali nuveikti dėl savęs šiandien, kad būtum sveika ir laiminga rytoj?

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60