55%
55%

Naujas žvilgsnis į neištikimybę

THE STATE OF AFFAIRS

Esther Perel

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090133576, EAN kodas: 9786090133576, SKU: 000000000001111458, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 344, Leidimo metai: 2018-07-20, Formatas: 21,3x14,3x2,6, Knygyne: 16.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Inga Būdvytytė

Ypatinga kaina 7,37 € Knygyne 16,39 €

Sutaupote 9,02 € (55%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Psichoterapeutė, pasaulinio bestselerio „Tarp kasdienybės ir geismo“ autorė grįžta su nauja provokuojančia knyga, kurioje tyrinėja neištikimybės problemas santykiuose. Analizuodama įvairiausius uždraustos meilės aspektus, Perel kviečia skaitytojus į atvirą, įžvalgų ir įtraukiantį pasakojimą apie šiuolaikinius porų santykius.
Egzistuoja vienas nusižengimas, galintis sugriauti poros santykius, laimę ir pakirsti tapatumo jausmą, – neištikimybė. Išdavystė skaudina, rašo Perel, tačiau įmanoma atsitiesti. Žvelgdamos tinkama kryptimi poros gali augti ir pasimokyti iš šios sukrečiančios patirties tiek nusprendusios likti kartu, tiek pasukusios skirtingais keliais.

Knygoje rasite daug svarbių klausimų ir atsakymų:
Ar įmanoma vienu metu mylėti daugiau nei vieną žmogų?
Kuo romanas gali būti naudingas santuokai?
Kodėl žmonės – net ir tie, kurių santuokos laimingos, – būna neištikimi?
Kodėl partnerio neištikimybė šitaip skaudina?
Ar visada verta atskleisti slaptus meilės ryšius?

Psichoterapeutė, populiariausia New York Times autorė Esther Perel garsėja kaip viena įžvalgiausių ir originaliausių šiuolaikinių porų santykių specialisčių. Ji laisvai kalba devyniomis kalbomis, užsiima privačia psichoterapine praktika Niujorke ir konsultuoja į Fortune 500 sąrašus įtrauktas įmones. Garsusis Esther Perel pranešimas TED Talks konferencijoje peržiūrėtas daugiau kaip 20 mln. kartų, o knyga „Tarp kasdienybės ir geismo“ tapo tarptautiniu bestseleriu ir jau yra išversta į 25 kalbas. Naujausia autorės knyga „Naujas žvilgsnis į neištikimybę“ – dar vienas New York Times bestseleris. Esther Perel taip pat yra populiarios tinklalaidės Where Should We Begin? režisierė ir vadovė. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje EstherPerel.com.

Perskaitykite šią knygą! Ji skatina atidėti psichologinį teisuoliškumą į šalį ir pažvelgti į žmogaus širdies ir mus supančios kultūros gelmes. Tai rimtas, stiprus, drąsus indėlis į porų psichoterapijos sritį, skatinantis į viską pažvelgti naujai.
Diana Fosha, filosofijos mokslų daktarė

Autorė nesišvaisto banalybėmis ir nesiūlo peties išsiverkti – ji pernelyg užsiėmusi tuo, kad atvestų jus į protą, primygtinai stengdamasi parodyti, jog santuoka yra ta vieta, kur turi pasireikšti jūsų jėga, gyvybingumas ir bendradarbiavimo įgūdžiai.
The New York Times

Perel žengia ten, kur vos keli drįstų kelti koją. Visados sąžininga ir teisinga, knygoje „Naujas žvilgsnis į neištikimybę“ ji kviečia mus į sudėtingą, moralinių ir emocinių sukrėtimų kupiną kelionę geresnio savęs ir savo santykių supratimo link.
Simonas Sinekas, New York Times bestselerių autorius

Jei esi žmogus ir bendrauji su kitomis žmogiškosiomis būtybėmis, vertėtų perskaityti šią atvirą ir įvairius neištikimybės aspektus apimančią knygą. Perel tyrinėja šiuolaikinių santykių dinamiką. „Naujas žvilgsnis į neištikimybę“ suteikia jums tai, ko reikia, kad suprastumėte ir atleistumėte sau ir kitiems už tai, kad esame žmonės.
Cara Delevingne, aktorė ir modelis

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko knygos turinys. Kiekviena antraštė tiesiog pati kalba už save. Knyga suskirstyta į keturis skyrius, kuris kiekvienas savaip priverčia apmąstyti daug ką savo galvoje. Man ši knyga paliko labai didelį įspūdį. Galbūt dėl to, kad mėgstu skaityti įvairias žmonių teorijas, analizes, faktus ar įžvalgas.
 2. 80%
  Prisipažinsiu, psichologinės knygos- ne mano sritis, tačiau visada esu už iššūkius ir kitokio, platesnio požiūrio formavimąsi, todėl kartas nuo karto (o tai nebūna labai dažnai) pasiimu arba vieną iš gautų dovanų (taip, mėgsta man dovanoti psichologines, nors retai jas ir skaitau), bet neskaitytą arba šiaip pasiimti skaityti kokią, kuri atrodo įdomesnė ir nėra kažkokie ratai kvadratai, ar kurioje neturėtų būti tas pats nuvalkiotas sakinys minimas kas 5ta eilutė.

  Taigi už mano akių užkliuvo ši- apie santykius, kuomet juose atsiranda dar vienas ar daugiau asmenų (būna ir taip). Neištikimybė- tema skaudi, tačiau daugeliui tai vis dar tabu, nors pagal statistikas (ši nurodyta tik pačioje pradžioje) vos ne kiekvienas susiduriame, susitinkame su ja. Vienu atveju išgyvenimas gali būti nesusijęs asmeniškai su tavimi, pavyzdžiui- žinai, jog partneris išdavinėja tavo draugę, kitu atveju gali ir pats atsidurti kurioje nors neištikimybės barjero pusėje- kaip auka, išdavikas ar "šeimų ardytojas". Visgi, kad ir kurioje pusėje būtum- ši knyga nėra skirta pažeminti tam, kas esi ir autorė- psichologė nestandartiškai apžvelgia situacijas iš visų pusių.

  Ką reiškia, nestandartiškai apžvelgia? Turbūt esate matę, susidūrę su tuo, kad kaip tik kalba pasisuka apie neištikimybę, taip aiškiai pasiskirsto nuomonės: tas, kuris užmezgė romaną- niekšas, kiaulė; tas, su kuriuo užmezgė romaną- "šeimų ardytojas", "paleistuvis" ir kiti "gražiausi" žodeliai; o tas žmogus, kuris nieko neįtarė iki kol viskas paaiškėjo- "pats to nusipelnė", "matyt nedavė", "kvailys, nes kaip galima šito nematyti!!". Ir į kiekvieną daržą metami žiauriausi akmenys. Tai šioje knygoje nieko tokio nepamatysit, nei viena pusė nėra smerkiama, o kaip tik bandoma suprasti, ką išgyvena visi atsidūrę tokioje nepavydėtinoje situacijoje.

  Tikrai buvo vietų, kur norėjau prisikabinti, nesutikti, bet tai juk normalu, kad mano požiūris išsiskiria ir nesutampa su psichologės. Tiesa, kai kuriuose pavaizduotose situacijose ėmė ir pyktis "Kaip taip galima?", bet vėliau autorė jį kažkur nustūmė ir leido suprasti, jog visgi taip galima ir netgi būna. Nors pati neišgyvenau neištikimybės (kaip dauguma to klausė dėl būtent šios knygos), tačiau knyga padėjo suvokti, kad neištikimybė nebūtinai gali būti nuosprendis santykiams ir kartais gali netgi įkvėpti juos. Taip pat tikiu, jog ši knyga gali padėti tiems, kas susidūrė su neištikimybe, susigyventi su tuo, ir labiau paversti ją kaip faktą, kad tai buvo, o ne toliau čiupinėti šį skaudulį. Tad ar rekomenduoju? TAIP! Visu 100% rekomenduoju ne tik tiem, kas susidūrė, bet ir kam šiaip įdomu, nes labai praturtins ir leis suprasti, kad ne visada būna tik juoda ir balta. ❤️
 3. 80%
  visai neblogai susiskaitė ir atvėrė akis į kai kuriuos dalykus santykiuose.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...