10%
10%

NAUJASIS ŠALTINIS. Lietuvių kalbos testai IV klasei

Elena Marcelionienė, Vida Stanislava Plentaitė

EAN kodas: 9785430056483, ISBN kodas: 9785430056483, SKU: 000000000003134741, Puslapių skaičius: 56, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2011-06-15, Formatas: 20,1x28,5x0,3, Leidykla: Šviesa

Ypatinga kaina 3,60 € Knygyne 4,00 €

Sutaupote 0,40 € (10%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šie testai yra IV klasės vadovėlio „Naujasis šaltinis“ komplekto dalis.

Tai apibendrinamosios standartizuotos užduotys ketvirtokų literatūrinio ir kalbinio ugdymosi procesui ir rezultatams įsivertinti ir įvertinti. Testai apima atnaujintoje Lietuvių kalbos bendrojoje programoje (2008) numatytas lietuvių kalbos ugdymosi IV klasėje sritis: skaitymą (skaitymo techniką, meninio ir dalykinio teksto suvokimą), rašymą (tekstų kūrimą, sakinių skyrybos, žodžių rašybos dalykus), kalbos sandaros supratimą (lietuvių kalbos garsų sistema; reikšminės žodžio dalys; veiksmažodis, prieveiksmis, daiktavardis, būdvardis; sakinys; tekstas). Atlikdami testo užduotis ketvirtokai pasitikrina, ką jau žino, moka, geba, ką dar reikia išmokti. Testų klausimai ir užduotys yra skirtingo sudėtingumo, t. y. diferencijuojamos. Testų medžiaga suskirstyta pagal svarbiausias literatūrinio ir kalbinio ugdymosi problemas, nurodomi testo tikslai. Šio sąsiuvinio užduotys atliekamos ne tik baigus vadovėlio skyrių, bet ir išnagrinėjus svarbesnę skyriaus temą. Tokių tarpinių testų tikslas – diagnostinis vertinimas: ir mokinys, ir mokytojas anksčiau pamato ugdymosi ir ugdymo spragas ir kryptingiau planuoja tolesnį procesą.    

Vadovėlio komplektą sudaro: vadovėlis (1-oji, 2-oji, 3-ioji ir 4-oji knyga), pratybų sąsiuviniai (1-asis, 2-asis, 3-iasis ir 4-asis sąsiuvinis), mokytojo knyga su kompaktine plokštele.

Šiuos testus pdf formatu galite rasti ir patogiai vartyti prisijungę prie virtualios mokymosi aplinkos „EDUKA klasė“ (žr. https://klase.eduka.lt/). Čia taip pat yra papildomų garso, vaizdo ir  interaktyviųjų užduočių kiekvienai pamokai.

Kaip prisijungti, priskirti mokinių grupes ir naudotis visomis „EDUKA klasės“ galimybėmis? Kviečiame peržiūrėti vaizdo instrukciją (žr. https://www.youtube.com/watch?v=vpsPZwShEso&list=PLpFdJN8YO2kqy5CnJZRo8RwRoZk7LTjPS).

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 40%
    :) liuks
  2. 40%
    :)
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...