Atnaujintas specialių pasiūlymų žymėjimas!


Mieli Knygų klubo skaitytojai,

Kviečiame susipažinti su atnaujintu ypatingų pasiūlymų žymėjimu. Nuo šiol prie knygos radę specialų ženklą, galite būti tikri, kad siūlome jums ypač gerą kainą. Štai, keletas specialių ženklų pavyzdžių:

 – tai vienas patraukliausių pasiūlymų Knygų klube. Specialiai šiam pasiūlymui su populiariausiomis Lietuvos leidyklomis suderinome ypač geras sąlygas, todėl užtikriname, kad knygas įsigysite už itin gerą kainą.

 – prie knygos radę ženklą „Žema kaina“ galite būti tikri – ją įsigysite už labai patrauklią kainą. „Žema kaina“ taikoma grožinei, negrožinei literatūrai, vaikų ir jaunimo knygoms. Šį ženklą galite rasti ir prie naujausių knygų, tad nedvejokite jų įsigyti!

 – išsirinkę skaitinius su ženklu „Superkaina“ esate užtikrinti, kad siūlome jums išskirtinę kainą. „Superkaina“ galite rasti prie teminių pasiūlymų, leidyklų išpardavimų ir kt.

  – tokiu ženklu pažymėtas knygas siūlome už žemiausią kainą Knygų klube. Dažniausiai išpardavimo knygos turi ribotą kiekį, todėl paskubėkite įsigyti norimus skaitinius.

 – išsirinkus prekę pažymėtą šiuo ženkliuku, jūsų užsakymą pristatysime nemokamai! Nemokamas pristatymas galios visam pirkinių krepšeliui. Siuntoms į užsienį šis pasiūlymas negalioja.

– kartu su „Žema kaina“, „Superkaina“, „Išpardavimas“ ar kitu ypatingo pasiūlymo ženklu, prie prekės kainos rasite ir laikroduką. Jis nurodys kiek laiko tęsis pasiūlymas ir prekės kaina išliks nepakitusi. 

Knygų klubo puslapyje ieškokite šių ir kitų ženklų bei pasinaudokite ypatingais pasiūlymais!