18%
18%
TOP
TOP

Naujoji pavardė

STORIA DEL NUOVO COGNOME

Elena Ferrante

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 35)
Knyga, virtusi filmu
Vertingiausia verstinė knyga

ISBN kodas: 9786090128114, EAN kodas: 9786090128114, SKU: 000000000001110845, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Puslapių skaičius: 456, Leidimo metai: 2017-05-22, Formatas: 23,5x14,3x3,2, Knygyne: 16.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Ieva Mažeikaitė

Ypatinga kaina 13,52 € Knygyne 16,49 €

Sutaupote 2,97 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Dvi draugės. Du likimai. Ir aistromis verdantis Neapolis. 

Lila ir Elena, jau šešiolikmetės, atsiduria aklagatvyje. Lila ką tik ištekėjo, tačiau perėmusi vyro pavardę pasijuto praradusi save. Elena, draskoma noro neatsilikti nuo draugės ir išsiveržti iš kvartalo, kuriame vis labiau nepritampa, toliau pavyzdingai mokosi. 

„Naujoji pavardė“ – antras „Neapolietiškos sagos“ ciklo romanas, vedantis skaitytoją per jausmų ir dramų kupiną dviejų merginų jaunystę. Draugės nuolat varžosi, atitolsta, vėl suartėja. Prieš skaitytoją atsiveria sodriais potėpiais nutapytas karščiu ir pietietišku temperamentu alsuojančio Neapolio paveikslas.

Romanas įtraukia skaitytoją ir nebepaleidžia iki paskutinio sakinio. Lila ir Elena – tokios panašios, ir tokios skirtingos – žengia meilės ir neapykantos keliais, atveria tarpusavio priklausomybę ir troškimą įsitvirtinti, viena nuolankiai prisitaikydama, kita – su atkakliu ryžtu bandydama suimti likimą į savo rankas.

Elena Ferrante įrodo, kad literatūra – puikus vaistas nuo dabarties ligų, ji gydo sielą, veikia tarsi priešnuodis nuo alinančių pastangų atpažinti save vis atgrasesniame šiuolaikiniame pasaulyje.

Titti Marrone, Il Mattino

„Neapolietiška saga“ – italų autorės Elenos Ferrante keturių įspūdingų knygų serija, kurioje pasakojama apie daugiau nei penkis dešimtmečius trunkančią dviejų moterų – Lilos Čerulo ir Elenos Greko, užaugusių skurdžiame Neapolio kvartale, draugystę.


Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos įtraukta į vertingiausių 2017 metų verstinių knygų sąrašą.

Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 35)
TOP komentarai
 1. 100%
  metrikis jonas
 2. 100%
  Iš pradžių sunkiai sekėsi skaityti, o vėliau įtraukė ir sunku buvo sustoti. Taip paprastai atskleidžiami patys slapčiausi veikėjų išgyvenimai labai žavi. Merginų draugystė tęsiasi nepaisant visų pakilimų ir emocinių duobių.
 3. 100%
  Kaip ir pirmoji knyga - įdomi, paprasta ir įtraukianti. Puikus pirmos dalies tęsinys. Nekantrauju pradėti sekančią knygą.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...