Naujos knygos

Karščiausios naujienos

Greitai turėsime

Naujienų TOP 10

Kraunama...

Grožinės literatūros naujienos

Negrožinės literatūros naujienos

Lietuvių autorių naujienos

Naujienos jaunimui

Naujienos vaikams

Kasmet išspausdinama tūkstančiai naujų knygų, būtų labai sunku spėti jas visas perskaityti. Tačiau skaitytojas gali rinktis tik žanrus kurie jam patinka ir taip nuolat papildyti savo biblioteką naujomis knygomis.

Naujos knygos ir jų atsiradimas aplenks net ir tuos, kurie itin mėgsta skaityti. Moksliniai tyrimai nustatė, kad daug skaitantis žmogus, per visą savo gyvenimą, gali perskaityti iki 6,000 knygų. Kai pagalvoji, tai nėra tiek jau daug, todėl reikėtų atidžiau rinktis ką skaitome, ir koncentruotis į tai kas itin domina.

Knygos tai lyg žmonės

Eidami per gyvenimą sutinkame daug žmonių, tačiau tai dar nereiškia, kad visi jie mums patinka ir tinka. Ir tik dėl keleto išskirtinių mes pametame galvą ir įsimylime. Tas pats nutinka ir su knygomis. Tik maža dalis perskaitytų knygų mums krinta į širdį ir mes puolame jas visiems rekomenduoti, bei skaitome ne vieną kartą.

Knygų esmė

Esminė knygų funkcija yra pateikti gyvenimo vingrybes paprasčiau. Knygos geba sudėlioti ir paaiškinti mums rūpimus klausimus daug lengviau nei viskas atrodo gyvenime. Taip atsitinka todėl, kad rašytojai praleidžia daug siužeto vingrybių, kurios rutuliotųsi realiame gyvenime, ir pereina tiesiai prie esminių momentų.

Pavyzdžiui realiame gyvenime santuoka tęsiasi ilgus metus bei susipina su įvairiais darbo reikalais, atostogomis, bereikšmiu kiurksojimu prie televizoriaus, pokalbių su draugais, tėvais, gydytojų apsilankymų ir begale kitų dalykų.

Knygose viskas paprasčiau, ten santuoka rutuliojasi keletą puslapių ir todėl atpasakoja ir sprendžia tik pagrindinius rūpimus klausimus bei nesutarimus. Naujos knygos padeda greičiau išmokti, bei suprasti tikrąsias problemas, bei atpažinti slypinčius potyrius.