Ne šiaip sau ragana .

ISBN kodas: 9955241764, EAN kodas: 9789955241768

Not just a witch

Eva Ibbotson

(įvertinimai 18)

EAN kodas: 9789955241768, ISBN kodas: 9955241764, SKU: 000000000001101953, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 174, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2006-06-01, Formatas: 13x20, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Saulius Repečka

Ypatinga kaina
4,75 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„– Norite pasakyti... kad pavertėte Bazilį šunimi? Tuo mielu šuneliu? – aiktelėjo Danielius.
– Taip, paverčiau. Ir labai džiaugiuosi, kad jis tau patiko. Dievinu buldogus, – atsakė  Hekė.“
 
Hekė ne šiaip sau ragana. Ji – geroji ragana, trokštanti, kad pasaulyje visiems būtų smagiau gyventi. Naudodamasi savo magiškomis galiomis ji paverčia nedorus žmones gyvūnais.
Tačiau vieną dieną  Hekė sutinka apsimetėlį kailiadirbį poną Naksapą. Jis toks klastingas sukčius, kad sugeba apsukti naiviajai raganai galvą – ir ši įsimyli jį. Didžiausias pasaulyje piktadarys, puoselėdamas šiurpius planus, įtikina ją nepaprastai mylintis snieginius leopardus ir įkalba paversti jais vietinio kalėjimo kalinius. Iš meilės geroji ragana paklūsta. Tačiau pono Naksapo klastą mato drąsus berniukas Danielius. Kas gi bus toliau?..
 
„Hario Poterio gerbėjams tikrai patiks!“ Independent on Sunday
„Puiki, smagi, kandaus sąmojo kupina istorija.“ Book for Keeps
 
Eva Ibbotson kuria ir suaugusiesiems, ir vaikams. Ji gimė Vienoje, o šiuo metu gyvena šiaurės Anglijoje. Turi tris suaugusius sūnus ir dukrą; kaip tik jie ir įtikino ją, kad vaikams patinka istorijos apie raganas, vaiduoklius ir burtininkus, nes šie – visai kaip paprasti žmonės, tik labiau pakvaišę ir įdomesni. Autorė yra parašiusi dar penkias knygas apie burtininkus. Kuri ragana pikčiausia užėmė antrą vietą Karnegio medalio premijos konkurse, o Slaptoji platforma 13 buvo nominuota Smarties apdovanojimui. Jos romanas Kelionė prie Upės jūros buvo nominuotas Whitebread Children’s Book premijai.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 18)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...