30%
30%
TOP
TOP

(Ne)tobulos moters užrašai

Ramunė Murauskienė

Vertinimas nėra galimas:
56% of 100
(įvertinimai 19)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090132494, ISBN kodas: 9786090132494, SKU: 000000000001111258, Puslapių skaičius: 304, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2018-02-05, Formatas: 21,3x14,3x2,2, Knygyne: 13.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 9,79 €
Knygyne 13,99 €

Sutaupote 4,20 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kūrybingos ir gyvenimą mylinčios psichologės Ramunės Murauskienės užrašai skirti (ne)tobuloms moterims, jų dukroms ir anūkėms. Radikalus atvirumas, nuoširdumas, jautrumas moters esybei, psichologinės įžvalgos ir dvasingas palydėjimas. Ši knyga įkvepia nesuvaidintam gyvenimui. Skaityk, jausk ir būk savimi!

Tavo kūnas yra tavo sielos namai. Tavo pyktis – tai ne tu. Pastabomis svaidosi tik vargšai. Kai neturi kuo sumokėti už laimę ir sėkmę, parduok karūną. Gali būti ir gerai. Nėra taisyklių, kaip gyventi. Eik džiaugsmo keliu. Noras mylėtis priklauso tau. Būk balta varna. Nerink supuvusių bulvių, nes jas teks valgyti. Nesistenk atrodyti – būk!
Tai knyga ne apie tai, kaip keistis, o kaip pamilti save tokią, kokia esi!
Radikalus atvirumas, meilė, tikėjimas!


Plačiau apie knygą skaitykite čia >>
 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 19)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nemazai autores biografijos,taciau ji padeda suprasti sios knygos atsiradima. Knyga visoms siek tiek moterysteje pasimetusioms moterims:)
 2. 100%
  Patiko:)
 3. 100%
  Mielos skaitytojos, neskaičiau šios knygos taip, kaip jūs. Džiaugiuosi, kad ją atradote. Džiaugiuosi net tomis, kurioms ji buvo nepriimtina. Žemėje yra visko. Aš pasirinkau eiti tuo keliu, kuris atstovauja pastovias vertybes. Tiesa yra ta, kad šiuolaikinės išpuikusios moters emancipacija neleidžia jai priimti į savo širdį išminties. Moteriškos išminties. Išmintingų žmonių nestebina pagarba vyresniems. Tą žino visi lyderiai ir taip elgiasi. Kalbėdama apie moters nuolankumą nežeminu jos, o suteikiu jos atsakomybėms ribas. Nes šiuolaikinė moteris užgujo save per iliuzinį savarankiškumą ir hiperbolizuotą feminizmą. Save verta gerbti ir mylėti. O kova to nepasieksime. Labai daug moterų žemina ir vyresnius, savo tėvus, uošvius, ir vyrus. Menkina juos, kaltina juos ir pan. Tai ydingas kelias. Kaip ir žinių vartojimo kelias. Vartotojas nori kas kartą naujų žinių. Siekiantis išminties - gilinasi ir praktikuoja. Todėl vėl ir vėl kartojasi tuos pačius dalykus, kad neišklystų iš kelio. Kai skaitome kitų istorijas, įgauname imunitetą ir pačios, todėl galime save apsaugoti nuo to, ko nenorime patirti ar išgyventi. Tikiu, kad viskas, ko mums reikia, jau seniai parašyta, todėl išradinėti dviratį antrą kartą būtų kvaila. Savo knygose siekiu pateikti esmę viso to, kas padeda žmogui gyventi be psichologo, antidepresantų, vaikų, vyrų ar darbo su dideliu atlygiu. Nes viskas, ko mums reikia - jau yra. Tik akimis dažnai to nematome. Toms, kurioms knyga nepatiko, siūlau gerą darbą - padovankite ją bibliotekai, nes labai daug moterų negali nusipirkti knygų, laukia eilėje perskaityti. Ieškokite, kas jus įkvepia. Sėkmės visoms.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...