Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
14.5 cm
21.5 cm

Neišsipildymas

Neišsipildymas

Gabija Grušaitė

176 p., minkštas virš.,

14,5x21,5x1,3 cm,

Baltų lankų leidyba UAB, 2011,

ISBN 9789955234135,

Prekės kodas 9789955234135.

Klubo kaina:
1,40
Knygyne:
1,59
Sutaupote:
0,19  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Gabija Grušaitė (gim. 1987 m.) - debiutuojanti jauna lietuvių rašytoja. Ji dvylika savo gyvenimo metų lavino ranką dailės klasėje Vilniaus M. K. Čiurlionio menų mokykloje, o vėliau išvyko studijuoti medijų ir antropologijos į šiandieninę lietuvių menininkų Meką - Londoną. Didžioji Gabijos aistra - keliauti ir pažinti. Romane autorė drąsiai jungia savąją - šių dienų jauno žmogaus - patirtį su literatūrine fikcija. Pasakojama apie žmones, kurie nenuilsdami savęs ieško meilėje ir neišsipildymuose.Šita knyga patiks visiems, kurie perka ekologišką maistą, prie veidrodžio praleidžia bent tris valandas per dieną, mėgsta fotografuotis pusnuogiai, nežiūri televizijos,bet yra feisbuko vergai; dirba ką nors „prie meno", arba yra buhalteriai, svajojantys „būti prie meno". Žodžiu, visiems snobams, idiotams, hipiams, jupiams, visiems, išsibarsčiusiems po Milano, Londono, Honkongo gatves ieškoti išsipildymo, klaidžiojantiems po svetimas žemes, arba tiems, kurie yra svetimšaliai savo pačių namuose.Gabija GrušaitėTiek mano, tiek Ugnės istorijos buvo tokios nenacionalinės, nelietuviškos, netikros, kad turėjo likti nepapasakotos. Žinojau, kad mano šalis mėgsta aiškumą ir šaltą šiaurietišką melancholiją, o mes buvome gyvos, stiprios ir pasmerktos ištverti savo likimą.„Neišsipildymas" 

 

Apie Gabija Grušaitė

Gabija Grušaitė (1987) gimė Vilniuje, studijavo socialines medijas ir antropologiją Londone, 2010 metais išleido debiutinį romaną „Neišsipildymas“, kuris sulaukė kontraversiškų kritikų vertinimų ir vadintas šiandienos balsu literatūroje.

Pastaruosius šešerius metus gyveno Malaizijoje, Penange įsteigė nepriklausomą meno centrą „Hin Bus Depot“, daug keliavo ir augino šunis. Antrasis romanas autorę grąžino į gimtąjį Vilnių.

Komentaras