20%
20%
Nauja
Nauja

Nekaltoji žmona

The Innocent Wife

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 2)
Nominuota!

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786098233230, ISBN kodas: 9786098233230, SKU: 000000000002179724, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-02-14, Formatas: 21,3x14,3x1, Knygyne: 16.49, Leidykla: BALTO , Vertėjas: Jurgita Jėrinaitė

Ypatinga kaina 13,19 €
Knygyne 16,49 €

Sutaupote 3,30 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tu myli jį. Pasitiki juo. Tai kodėl taip bijai?

Prieš dvidešimt vienus metus Denisas Dansonas buvo nuteistas už žiaurų vienuolikmetės nužudymą ir Altūnos kalėjime laukia mirties bausmės. Tačiau jo kaltumu abejoja ir dokumentinių filmų kūrėjai, ir interneto forumų dalyviai. Surinkę naujų įrodymų, jie pradeda Deniso išlaisvinimo kampaniją.
Už tūkstančių mylių Anglijoje gyvena vieniša mokytoja Samanta. Nuo pirmo nedrąsaus jos laiško Denisui prasideda jų susirašinėjimas ir... meilė. Netrukus mergina apsisprendžia keisti savo gyvenimą ir skrenda per Atlantą palaikyti mylimojo.

Rėmėjų pastangos nenueina veltui ir Samantos vyru jau tapęs Denisas išeina į laisvę. Tačiau greitai jaunoji žmona pastebi tai, kas priverčia suabejoti sutuoktinio nekaltumu...

Už trilerį „Nekaltoji žmona" Amy Lloyd pelnė „Daily Mail" rengiamo „Pirmojo romano" konkurso nugalėtojos vardą.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga labai idomi įtraukia nuo pirmųjų puslapių.
 2. 60%
  Nors Amy Lloyd ir pelnė "Daily Mail" rengiamo "Pirmojo romano" apdovanojimą, tačiau užvertus knygą vis kirbėjo mintis.. už ką?? Ar vertas šis trileris apdovanojimo?

  Pagrindinė tema - meilė per atstumą/ meilė kaliniui. Manau, kad tema ganėtinai įdomi, todėl buvau išsikėlusi aukštą kartelę knygai. Tačiau trilerio pradžia visiškai neįtikino, viskas buvo per daug jau gražu ir gana net "popsiška". Kas gali įsimylėti žmogų, kurio niekada nematė realybėje? Ar galima atsakyti į kito asmens susižavėjimą po pirmo laiško? Nemanau.

  Po daugybės metų vaikinas išteisinamas ir paleidžiamas į laisvę. Žinoma, naujoji žmona jį pasitinka. Ir nuo tada prasideda visas įdomumas!

  Galiu pasakyti tik vieną - knygos pabaiga. Skaitant paskutinius 50 puslapių šiurpo oda ir galvojau, kodėl tik dabar? Kodėl įtampos nebuvo visame kūrinyje?
  Nors ir nėra pats pačiausias trileris, tikrai neįtraukčiau jo į must read sąrašą, tačiau drąsiai galiu sakyti, kad tinka šią knygą griebti, kai norisi kažko neapsunkinančio.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()