Nepavaldi likimui

ISBN kodas: 9786090402146, EAN kodas: 9786090402146

Edvardas Žičkus

Vertinimas nėra galimas:
65% of 100
(įvertinimai 4)

ISBN kodas: 9786090402146, EAN kodas: 9786090402146, SKU: 000000000002170671, Puslapių skaičius: 208, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2017-03-01, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 20x23x2,2, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
15,59 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

JELENOS TULČINOS MITYBOS REVOLIUCIJA: KAI MAISTAS TAMPA VAISTU

 

Televizijos ekranuose ir žurnalų puslapiuose Jelena Tulčina – pasitikinti savimi, ryški ir žavi moteris. Ji iš tiesų tokia yra, bet Jelenos kelias geros savijautos bei visaverčio gyvenimo link buvo nepaprastai ilgas ir sunkus. Gydytojos kardiologės profesiją pasirinkusi ir kitų sveikata besirūpinusi Jelena pati nuo jaunystės sunkiai sirgo, patyrė penkias operacijas, turėjo antsvorio ir kitų sveikatos problemų. Tačiau tai, kas vienus pražudo, kitus padaro stipresnius: nusivylusi gydymo rezultatais, tiksliau, jų stoka, Jelena nusprendė atrasti savo būdą, kaip atsikratyti ligų visam laikui.

Ir jai pavyko! Šiandien gydytoja Jelena Tulčina vadinama pirmąja medike Lietuvoje, pradėjusia garsiai kalbėti apie kokybišką gyvenimą be vaistų ir mitybos svarbą gerai savijautai. Tačiau svarbiausia, kad jos taikoma gydymo metodika tūkstančiams žmonių ir jai pačiai leido pasveikti, atsikratyti įsisenėjusių ligų ir iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą.

Šioje knygoje žvaigždžių dietologe vadinama Jelena Tulčina atskleidžia dar nematytą savo gyvenimo pusę. Ji atvirai ir nuoširdžiai pasakoja apie jai tekusius likimo išbandymus: ligas, pirmąją meilę ir skyrybas, kupiną baimės vaikų laukimą, netikrus draugus ir išdavystes... Tačiau ryžtas, kantrybė ir pastangos įveikia visus sunkumus. O šių savybių Jelenai Tulčinai tikrai netrūksta...

 

Šioje knygoje rasite:

 • šokiruojančiai atvirą išpažintį apie gyvenimo be ligų paieškas;
 • moters, mamos, žmonos dramą, siekiant išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir šeimos;
 • įkvepiančią sėkmės istoriją, kuri motyvuos kiekvieną siekti užsibrėžtų tikslų;
 • pasveikusių nuo įvairių ligų ir atsikračiusių antsvorio žmonių patirtis;
 • medicinos ir verslo pasaulio užkulisius;
 • naudingų patarimų, kaip pasveikti be vaistų;
 • sveikos mitybos receptų.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  labai gera knyga, ikvepia pokyciams
 2. 80%
  Iš knygos pradžioje nelabai ko ir tikėjausi, bet bendrai paėmus visai nebloga knyga, parodanti jog dėl visko reikia kovoti, tikėti savimi, ir siekti užsibrėžto tikslo.
 3. 60%
  Dvejopas jausmas apėmė perskaičius knygą: iš vienos pusės gal ir norėčiau apsilankyti Tulčinos klinikoje, atlikti testą ir sužinoti kokių maisto produktų mano organizmas netoleruoja, o iš kitos pusės knyga ne apie žmogų, o apie mašiną darančią pinigus, tą blogąja prasme. Ką už kiek pirko, kiek skolinosi, kiek pavyko užsidirbti ir pan. Tas demonstruojamas veržlumas tikrai ne sveikatinimosi srity, o pinigų darymo srity. Toks vaizdas kad parašyta knyga savireklamai, dar kitų klientų pritraukimui. Tas ir atbaido apsilankyti Tulčinos kabinete, nes būsiu skenuojama kaip ir kokiu būdu kuo daugiau išpešt iš manęs pinigų. Ši knyga alsavo vienintele mintim- kur ir kaip čia daugiau pinigų užsidirbti. Moterims karjeristėms turėtų patikti. Ir man asmeniškai trukdė skaityti Edvardo Žičkaus rašymo stilius, toks kartais užknisantis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...