IŠPARDAVIMAS

Nepažįstamasis ant tilto. Mano kelionė iš nevilties į viltį

ISBN kodas: 9786094442957, EAN kodas: 9786094442957

The Stranger On The Bridge: My Journey From Despair To Hope

Britt Pflüger, Jonny Benjamin

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786094442957, EAN kodas: 9786094442957, SKU: 000000000002181241, Puslapių skaičius: 256, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2019-07-02, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,6x14,4x1,9, Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė, Leidykla: SOFOKLIS, UAB

Ypatinga kaina
4,14 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

2008-aisiais nuo Vaterlo tilto į Temzę nušokti ketinusį dvidešimtmetį Jonny’į Benjaminą užkalbino pro šalį ėjęs nepažįstamas vyras. Paprastas pasiūlymas išgerti kavos netoliese esančioje kavinėje išgelbėjo vaikino gyvybę.
Nepažįstamasis ant tilto – tai išpažintis apie gyvenimą šizoafektinio sutrikimo šešėlyje. Jonny’is ne tik atskleidžia jį slėgusias mintis, kausčiusias baimes, varginusius kompleksus, bet ir pasakoja apie sveikstant įveiktus ir vis dar kylančius iššūkius. 
---
Kai pirmą kartą išgirdau Jonny’į ir Neilą pasakojančius savo pažinties ant Londono Vaterlo tilto istoriją, iškart pagalvojau, kaip būtų puiku, jei Lietuvoje ją išgirstų kuo daugiau žmonių. 2018 m. pabaigoje pakvietėme juos į Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferenciją, kurioje Lietuvos psichikos sveikatos specialistams pristatome geriausius būdus padėti žmonėms, svarstantiems apie savižudybę. Jonny’io ir Neilo pasakojime išryškėjo pats svarbiausias „metodas“ – žmogiškas ryšys, be kurio visos kitos pastangos yra nieko vertos. Jų pranešimas itin sudomino daugelį konferencijos dalyvių. Dėl to dar labiau nekantravome laukdami Jonny’io Benjamino knygos vertimo į lietuvių kalbą. 

Ši knyga nėra pasakiška istorija, kurioje herojus, susidūręs su dideliais išbandymais, juos įveikia ir toliau ilgai bei laimingai gyvena. Vietoje to joje rasite labai atvirą ir sąžiningą pasakojimą apie nesibaigiančius ieškojimus, kaip gyventi su nuo vaikystės kankinančiais psichikos sveikatos sunkumais ir vis atsinaujinančiomis mintimis apie savižudybę. Vietomis šis pasakojimas liūdnas, tačiau daugiausia – jautrus, viltingas ir labai įkvepiantis.
Dr. Paulius Skruibis psichologas, Vilniaus universiteto Suicidologijos tyrimų centro vadovas
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dalyvavau Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferencijoje, mačiau gyvai šiuos žmones, todėl ši knyga neatsitiktinai pateko pas mane. Vos pastebėjusi ją prekyboje supratau, kad ji bus pas mane. Jei ir nedalyvavote konferencijoje, gal niekada jūs ar jūsų artimieji neturėjo psichikos sveikatos sutrikimų, vis tiek verta perskaityti šią knygą visiems. Tai tikra, skaudi, bet ir pilna vilties istorija.
 2. 80%
  Patiko
 3. 80%
  Verčianti susimastyti
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...