Nėra vietos dviem

ISBN kodas: 9786090140352, EAN kodas: 9786090140352

Kristijonas Kaikaris

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 52)

EAN kodas: 9786090140352, ISBN kodas: 9786090140352, SKU: 000000000001112166, Puslapių skaičius: 432, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2020-02-20, Formatas: 21,3x14,3x3, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
14,87 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kartais atsitinka neįtikėtinų dalykų. Tokių neįtikėtinų, kad nebelieka nieko kito, kaip tik patikėti.

Praradęs darbą ir išsiskyręs su mergina Baltimorėje Nikolas atvyksta į egzotiškąjį Tailandą. Siaučia audra, lėktuvas vėluoja pusę paros, tačiau kitaip Nikolas nebūtų susipažinęs su žavia norvege Hilde. Atrodo, kad sulig „Full Moon“ švente Samujaus saloje prasideda pačios nuostabiausios atostogos...
Tačiau Tailando įlankoje vyksta keisti dalykai – kaip į vandenį dingsta du Hildės draugai, o ieškodamas jų Nikolas aptinka tai, kas Žemėje gali sukelti baisią katastrofą.
Nikolas priverstas įveikti nežinomybę ir susidoroti su iššūkiais, kurie jį nubloškia net į tolimąjį Kazachstaną. Iš ten Nikolas turi pargabenti į Tailandą kai ką, kas yra pavojingiau už narkotikų kontrabandą.
Ir tai dar ne viskas... Paslaptingoji JI laukia Nikolo pagalbos. Kas JI ir iš kur JI atsirado?

Kristijonas Kaikaris – baigęs medicinos studijas Vilniaus universitete, dirbęs žurnalistu, vadovavęs informacinių technologijų ir aviacijos įmonėms, ilgametis „Formulės–1“ komentatorius, automobilių sporto, slidinėjimo ir povandeninio nardymo entuziastas, gyvenęs JAV, Tailande, Vietname ir Kazachstane, prisiekęs keliautojas ir svajotojas – savo turtingą biografiją papildo kaip rašytojas, debiutuojantis su veiksmo trileriu, kupinu kvapą gniaužiančių nuotykių su mistikos ir fantastikos elementais.


"Intriguojanti, su vėjeliu papasakota istorija, autoriui pasitelkus egzotišką scenografiją. Manau, kad šis nuotykių romanas lengvai galėtų pavirsti ir filmo scenarijumi."

Rolandas Maskoliūnas

Biologijos mokslų daktaras, mokslo populiarinimo, kino naujienų laidų ir TV viktorinų vedėjas

 

 

"Pirmas tikras lietuviškas puslapvertys, kurio padėti neperskaičius vienu prisėdimu tiesiog neįmanoma. Nuostabios ir autoriui tikrai gerai pažįstamos veiksmo vietos, nebanalus siužetas, kuriame nardymas, verslas, politika, technologijos ir mistika susipina į vieną greitą ir įtraukiančią istoriją. Neabejoju, kad knygą skaitys ir anglakalbės auditorijos, kurioms šis žanras itin pažįstamas ir patrauklus."

Liudvikas Andriulis

Telekomunikacijų ekspertas ir Facebook nuomonės formuotojas

 

 

"Įtraukianti nuotykių kelionė, prasidėjusi nuo paprasto noro pailsėti, pamiršti nenusisekusius santykius, nesėkmingus karjeros pokyčius ir pakeisti aplinką. O pokytis – staigus, dramatiškas, su fantastikos elementais, ateities technologijomis, dideliais pinigais, Tailando grožiu ir Kazachstano įdomybėmis. Kokybiškas tekstas, dinamiški skyriai įsuka taip, lyg keliautum kartu su pagrindiniu knygos herojumi."

Žydrė Gavelienė

Lietuvos turizmo rūmų prezidentė ir „Estravel“ vadovė

 

 

"Puslapiai verčiasi „Formulės-1“ greičiu, o veiksmo ir įvykių tiek, kiek retai būna dramatiškiausiose lenktynėse. Nesistebiu. Juk knygą parašė mano kolega Kristijonas."

Arūnas Volungevičius

„Formulės-1“ komentatorius ir „Lautra Motors“ pardavimų vadovas

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 52)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pradža truputį nuobodi, bet paskui labai įtraukė. Veiksmo ir adrenalino netrūko. Tikrai vertas dėmesio kūrinys.
 2. 100%
  Eina sau... Kiek čia visko daug. Jausmas toks, kad atrodo nuolat leidiesi amerikietiškais kalneliais. Pridėsiu dar, kad visiškai nemėgstu fantastikos, o knygą prarijau per dieną. Vaizdų ryškumas kaip Hd filme. Tituluoju geriausia lietuviška knyga. Vienareikšmiškai. Wow! Bravo autoriui!!!
 3. 100%
  Geras veiksmo trileris, įdomūs veikėjai ir egzotiškos vietos. Nepajutau, kaip praverčiau visus puslapius. Labai norėčiau antros knygos!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...