IŠPARDAVIMAS

Nesunaikinama moterų galia

ISBN kodas: 9786090138168, EAN kodas: 9786090138168

SORCIÈRES

Mona Chollet

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090138168, EAN kodas: 9786090138168, SKU: 000000000001111802, Puslapių skaičius: 240, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-08-14, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Formatas: 21,3x14,3x2,1, Knygyne: 17.99, Vertėjas: Liucija Černiuvienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
8,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

TAI KNYGA APIE STIPRIĄ IR LAISVĄ MOTERĮ, KOKIA JI IR YRA GIMUSI BŪTI!
Laisva, stipri ir nepriklausoma. Moteris, turinti ambicijų ir nepaisanti visuomenės nuostatų, net šiais laikais kelia neigiamų emocijų. Iš kur tai?
Knygos „Nesunaikinama moterų galia“ autorė nukelia į laikus, kai moteris už menkiausią saviraišką galėjo būti apšaukta ragana ir sudeginta ant laužo. Raganų medžioklės lėmė per daugelį kartų susiformavusį moteriškumo supratimą – jų užsisklendimą, savo norų slopinimą, aukojimąsi dėl kitų. Kas buvo tos moterys? Už kokius „nusikaltimus“ jos buvo persekiojamos?
Feminizmo ir #MeToo laikais stiprios moterys sugrįžta. Jos protestuoja, laužo stereotipus, nesitaiksto su jokiomis dominavimo formomis ir primetamomis taisyklėmis. Raganos archetipas feministėms teikia neišsenkamų galių kovoti dėl moterų teisių.
„Raganų medžioklės, per kurias kartais būdavo sunaikinamos ištisos šeimos, kurios sėjo siaubą, per kurias be gailesčio būdavo baudžiama už tam tikras elgesio formas ir tam tikras tais laikais netoleruojamas praktikas, – tos medžioklės prisidėjo prie šiandieninio mūsų pasaulio formavimosi. Jei jų nebūtų buvę, veikiausiai mes gyventume visiškai kitokioje visuomenėje.“
Mona Chollet
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga tobula, įprasminanti tai, ką sunku nusakyti keliais žodžiais apie moterų egzistavimą ir jų vaidmenį visuomenėje.
  Knyga nepatiks toms, kurios giliai viduje turi tą infantilų nebrandumą ir bijo jį paleisti, atsiskleisti. Čia neminima, kad turint vaikų ir šeimą nesi tikra moteris. Tik labai aiškiai paminima, kad būti laiminga moterimi toli gražu nereiškia būti moterimi - su statusu žmona.

  Pripažinkime, stereotipas apie senmerges su katėmis vis dar labai labai gajus. Rekomenduoju visoms — sužinoti daug nenorimos girdėti tiesos.
 2. 60%
  Pradėjusi skaityti iškart pagalvojau, kad kažkaip pavyko man iššūkiams (su šia dalyvavau instagram'o #skaitykimvasarakartu iššūkyje) beveik visas geras, įdomias knygas pasirinkti, bet kaip ten sako? "Negirk dienos be vakaro"?
  Tai va, iš pat pradžių knyga su pasakojimu apie tuos laikus, kai buvo medžiojamos stiprios, drąsios, kitokios moterys, laikomos raganomis, "kabino" ir tuo puslapius paprasčiausiai "rijau". Vėliau visas tas įdomumas nublanko ir autorės mintys labiau kėlė pyktį, labai mažai kam galėjau pritarti.
  Ir čia jau galėčiau pasakoti ir pasakoti, kaip jaučiausi tą knygą skaitydama kaip mergina, norinti santykių, šeimos ir apie tai svajojanti savo valia, savo noru, o ne kieno nors verčiama ar kažkam primetant tokius "standartus", tačiau tų jausmų tikrai negalėčiau tiksliai nupasakoti, tad tiesiog pasiliksiu sau.
 3. 20%
  Tikėjausi, kad ši knyga kalbės apie moterų stiprybę, galią, įkvėps ir įgalins, tačiau vietoje to gavau 200+ puslapių skundų, kaip moterims blogai, kaip mums sunku, kaip mus visi nori palaužti, kaip mes negalime senti, kokios esame nurašytos einant metams. Čia neradau jokios galios, jokio pasiryžimo, jokio įkvėpimo. Tiesiog gaila laiko skirto šiai knygai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...