18%
18%

Nesunaikinama moterų galia

SORCIÈRES

Mona Chollet

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786090138168, EAN kodas: 9786090138168, SKU: 000000000001111802, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 240, Leidimo metai: 2019-08-14, Formatas: 21,3x14,3x2,1, Knygyne: 17.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Liucija Černiuvienė

Ypatinga kaina 14,75 € Knygyne 17,99 €

Sutaupote 3,24 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

TAI KNYGA APIE STIPRIĄ IR LAISVĄ MOTERĮ, KOKIA JI IR YRA GIMUSI BŪTI!
Laisva, stipri ir nepriklausoma. Moteris, turinti ambicijų ir nepaisanti visuomenės nuostatų, net šiais laikais kelia neigiamų emocijų. Iš kur tai?
Knygos „Nesunaikinama moterų galia“ autorė nukelia į laikus, kai moteris už menkiausią saviraišką galėjo būti apšaukta ragana ir sudeginta ant laužo. Raganų medžioklės lėmė per daugelį kartų susiformavusį moteriškumo supratimą – jų užsisklendimą, savo norų slopinimą, aukojimąsi dėl kitų. Kas buvo tos moterys? Už kokius „nusikaltimus“ jos buvo persekiojamos?
Feminizmo ir #MeToo laikais stiprios moterys sugrįžta. Jos protestuoja, laužo stereotipus, nesitaiksto su jokiomis dominavimo formomis ir primetamomis taisyklėmis. Raganos archetipas feministėms teikia neišsenkamų galių kovoti dėl moterų teisių.
„Raganų medžioklės, per kurias kartais būdavo sunaikinamos ištisos šeimos, kurios sėjo siaubą, per kurias be gailesčio būdavo baudžiama už tam tikras elgesio formas ir tam tikras tais laikais netoleruojamas praktikas, – tos medžioklės prisidėjo prie šiandieninio mūsų pasaulio formavimosi. Jei jų nebūtų buvę, veikiausiai mes gyventume visiškai kitokioje visuomenėje.“
Mona Chollet
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
 1. 60%
  Pradėjusi skaityti iškart pagalvojau, kad kažkaip pavyko man iššūkiams (su šia dalyvavau instagram'o #skaitykimvasarakartu iššūkyje) beveik visas geras, įdomias knygas pasirinkti, bet kaip ten sako? "Negirk dienos be vakaro"?
  Tai va, iš pat pradžių knyga su pasakojimu apie tuos laikus, kai buvo medžiojamos stiprios, drąsios, kitokios moterys, laikomos raganomis, "kabino" ir tuo puslapius paprasčiausiai "rijau". Vėliau visas tas įdomumas nublanko ir autorės mintys labiau kėlė pyktį, labai mažai kam galėjau pritarti.
  Ir čia jau galėčiau pasakoti ir pasakoti, kaip jaučiausi tą knygą skaitydama kaip mergina, norinti santykių, šeimos ir apie tai svajojanti savo valia, savo noru, o ne kieno nors verčiama ar kažkam primetant tokius "standartus", tačiau tų jausmų tikrai negalėčiau tiksliai nupasakoti, tad tiesiog pasiliksiu sau.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...