Nesuskambėjęs pragaras

ISBN kodas: 9786090143315, EAN kodas: 9786090143315

Mozė Mitkevičius

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 8)

ISBN kodas: 9786090143315, EAN kodas: 9786090143315, SKU: 000000000001111921, Puslapių skaičius: 304, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2020-11-17, Formatas: 21x13,5x2,3, Knygyne: 17.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
14,75 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kodėl Dievas tyli? Kas yra žmogus, kokia jo gyvenimo prasmė? Ar Senojo Testamento tekstai iš tiesų žiaurūs? Kaip atpažinti ne artimo, bet savo nuodėmę? Kaip pradėti melstis? Ir kaip nenustoti?

Nuo psalmių subtilybių prie Gerosios Naujienos, o nuo jos – prie gyvenimo „Nesuskambėjusio pragaro“ autorius paprastai ir nuosekliai dėsto Dievo meilės kursą. Tai kartu per kylančius klausimus einanti, įsigalėjusius mitus išsklaidanti, padrąsinanti, guodžianti ir stiprinanti knyga. Pasitikėjimą Dievu ir ištikimybę auginantis vadovas tiek žmogui, tariančiam pirmuosius žodžius Jo kalba, kurios besimokant gal atsivers ir knygos pavadinimo užduoto galvosūkio logika, tiek pažengusiam Biblijos skaitytojui.

Apie autorių:
Nuo mano gimimo iki šios knygos gimimo dienos prabėgo kiek daugiau nei keturiasdešimt metų. Kas iš manęs bus, nežinojo nei mano tėvai, nei mokytojai, nei aš pats. Išėjo kunigas. Ir tikrai ne dėl to, kad 1980-ųjų birželio 14-ąją buvau pakrikštytas Aušros vartuose. Tačiau, matyt, nuo tada kažin kokiu būdu Dievo Apvaizda lydi visur, kur beeičiau. Tarp daugybės kelių labiausiai Dievui dėkoju už taką į Bernardinus. 1996-aisiais. Ten mane ir patraukė Dievo žodis. Ne tiek skelbiamas iš Biblijos puslapių, kiek sklindantis iš Dievo pagautų žmonių gyvenimo. Ten supratau, jog Dievo tekstai skaitomi ir tarp eilučių, ir ne tik šventuose puslapiuose. 

2012-ųjų balandžio 28-ąją Vilniaus arkikatedroje buvau įšventintas kunigu. Koks iš manęs bus kunigas, nežinojo nei seminarijos rektorius, nei klebonai, nei aš pats. Taip jau susidėliojo, kad atsidūriau Romoje ir pradėjau studijuoti Šventąjį Raštą. Matyt, ir vėl ne be Dievo piršto. Kas bus toliau – matysim, tačiau šiandien tetrokštu vis labiau pažinti Dievo žodį ir tuo dalintis su kitais. 

Vieną 2018-ųjų pavasario rytą, tyčia ar atsitiktinai, sulaukiau skambučio iš leidyklos „Alma littera“. Koks iš manęs bus rašytojas, nežinojo nei skaitytojai, nei leidykla, nei aš pats. Išėjo „Nesuskambėjęs pragaras“...

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Tai knyga, kurią verta skaityti ne vieną kartą, vis sugrįžtant nauju žvilgsniu. Šie Psalmių mąstymai - tai ne autoriaus poetinės meditacijos (kaip gali pasirodyti prabėgomis perskaičius knygos antraštę), bet tarsi unikalus vadovėlis, kurį skaitant aiškiai, suprantamai ir paprasta kalba atskleidžiamos Šventojo Rašto simbolių reikšmės, sąsajos tarp Senojo ir Naujojo Testamentų. Kiekviename knygos apmąstyme gausu įžvalgų ir komentarų, kaip Šventojo Rašto eilutės yra aktualios ir šiandien, kiekvieno iš mūsų kasdienybėje.
  Knyga unikali ir tuo, kad ją skaityti gali tiek  mažai tikėjimo bagažo turintis žmogus (ieškantis, abejojantis, klausiantis), tiek jau pažengęs tikintysis, bandęs skaityti Bibliją ir ją suprasti.
  Rekomenduoju tiems, kas ieško vertingų  knygų, kurios perskaitytos nepadedamos į lentyną, bet prie kurių vis norisi sugrįžti.
 2. 100%
  Susipažinti ir prisiliesti su vadovu. Džiugina, kad knyga parašyta ne tik su išmanymu, bet ir su didelė pagarba ir meile Ždžiui ir skaitytojui. Ne pribloškia, bet veda.
  Ir labai gražia kalba.
 3. 100%
  Puiki knyga! Padėka autoriui už šį kūrinį! Labai rekomenduoju!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...