Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Nesustabdomas. Ko galime pasiekti tikėdami. Tikra istorija

Unstoppable

Nick Vujicic

Iš anglų k. vertė Daumantas Gadeikis, Asta Tobulevičienė,

264 p., minkštas virš.,

21,3x14,3x2,6 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090124680,

Prekės kodas 9786090124680.

Klubo kaina:
11,08
Knygyne:
12,59
Sutaupote:
1,51  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Vitalija
 
Įkvepianti istorija..

Apie knygą

Jei nori būti nesustabdomas, tikėk ir siek savo tikslo. Tikėk savimi, savo gabumais, savo tikslu ir, svarbiausia, begaline Dievo meile bei dieviškuoju Jo planu tavo gyvenimui.

Milijonai žmonių visame pasaulyje pažįsta besišypsantį Niko Vujičičiaus veidą ir yra girdėję apie jo įkvepiančias kalbas. Nikas gimė be rankų ir be kojų, bet nepasidavė; fiziniai trūkumai netrukdo jam patirti nuostabių nuotykių, puoselėti prasmingos, pasitenkinimą teikiančios karjeros ir kurti meilės kupinų santykių. Nikas įveikė išbandymus ir sunkumus tikėdamas, kad jis buvo sukurtas unikaliam, konkrečiam tikslui, o jo gyvenimas turi vertę ir yra dovana žmonijai, be to, nors Niko gyvenime netrūksta iššūkių, Dievas niekada jo neapleidžia ir visada veda teisingu keliu. Nikas savo sėkmę aiškina galia, kurią įgyjame pavertę savo tikėjimą veiksmais.

Kaip tai nutinka?

Dalydamasis jaudinančiomis savo paties ir kitų išgyventomis istorijomis, Nikas aiškina, kad kiekvienas gali susikurti „absurdiškai gerą“ gyvenimą ir tapti nesustabdomas.

Kas jums trukdo? Ar esate pasiruošę tapti nesustabdomi?

Knygoje Nikas įkvepia ir moko, kaip įveikti:

  • asmenines krizes,
  • blogas mintis, emocijas ir įpročius, 
  • santykių problemas,
  • patyčias, persekiojimą, žiaurumą ir nepakantumą,
  • kūno, proto, širdies ir dvasios kančias,
  • sveikatos ir negalios bėdas
  • jausmą, kad nevaldote savo likimo.

 

Nikas Vujičičius (Nick Vujicic) nuo 19 metų sako įkvepiančias kalbas, keliauja po įvairias šalis ir skaito paskaitas, yra kelių knygų autorius ir ne pelno siekiančios organizacijos „Gyvenimas be ribų“, įkurtos 2005 m., vadovas. Nickas – puikus įkvėpimo pavyzdys pasaulio žmonėms, nuolat kviečiamas į seminarus, pasakoja didelėms auditorijoms apie tai, kaip įveikti kliūtis ir išpildyti svajones. Iš Australijos Nikas Vujičičius persikraustė į Kaliforniją, ten dabar gyvena su šeima. 
 
Nauja Niko Vujicic knyga! Jei nori būti nesustabdomas, tikėk ir siek savo tikslo! Nick Vujicic NESUSTABDOMAS Ko galime pasiekti tikėdami. Tikra istorija. Patiska, jei patinka pirmoji N. Vujicic knyga GYVENIMAS BE RIBŲ ir kitos gyvenimui įkvepiančios knygos. Vienas iš garsiausių ir žinomiausių oratorių savo asmeniniu pavyzdžiu kviečia įveikti kliūtis ir tikėti savimi, savo tikslais ir Dievu. Nikas Vujičičius – pavyzdys viso pasaulio žmonėms. Fiziniai trūkumai jam netrukdo patirti nuostabių nuotykių, sukurti šeimą, auginti vaikus, skaityti paskaitas. Antrojoje savo knygoje jis kviečia išgirsti savo širdies balsą, įveikti asmenines krizes, išspręsti santykių problemas ir atsisakyti blogų minčių ir emocijų. Tikėkite savimi, savo talentu, savo tikslu!
Nick Vujicic NESUSTABDOMAS Ko galime pasiekti tikėdami. Tikra istorija.
  

 

Komentaras