20%
20%

Nesuterštas miestas

Rimantė Landsbergienė

Vertinimas nėra galimas:
82% of 100
(įvertinimai 10)

EAN kodas: 9786090404447, ISBN kodas: 9786090404447, SKU: 000000000002176830, Puslapių skaičius: 688, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2018-07-04, Formatas: 21,3x14x5, Knygyne: 13.69, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 10,95 € Knygyne 13,69 €

Sutaupote 2,74 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

EPINĖ KNYGA, NUKELIANTI Į MAGIŠKĄ MEILĖS, PAVOJŲ IR NUOTYKIŲ PASAULĮ

Ši magijos, kovų ir meilės istorija nukelia į demonams neįveikiama siena nuo pasaulio izoliuotą Nesuterštąjį miestą, kuriame gyvena Aleksandra – viena iš miesto riterių. Nesuterštasis miestas ypatingas – jis galbūt paskutinis, kuriame leidžiama gyventi tik žmonėms. Miestą valdo keturi Magistrai, kuriems padeda jų įkurtas riterių ordinas, prižiūrintis tvarką ir akylai saugantis miesto sienas nuo pavojingų demonų. Aleksandra yra viena iš riterių, tačiau ji kitokia nei kiti...

Išsiųsta iš Nesuterštojo miesto surasti ir sunaikinti šio miesto sieną griaunančio padaro, Aleksandra susiduria su kai kuo kitu – su demonu, kuris atrodo kaip karo Dievas ir traukia ją taip pat stipriai, kaip ir baugina. Negana to, jis išgelbėja Aleksandrą iš mirtinų spąstų ir kaip atsisveikinimo dovaną įspaudžia jos odoje savo ženklą – erelį.
Keliaudama tolyn, link Naujojo Orleano, net ir bandydama save įtikinti kitaip, Aleksandra puikiai supranta, kad su demonu ir karo Dievu ji dar susitiks. Mergina nebežino, ko bijo labiau – galimo susitikimo su juo, šėlstančios balsų jūros savo galvoje ar neįvykdyti Magistrų jai patikėtos misijos.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nesu fantastikos megeja, bet si knyga tikrai itrauke ir patiko. Teks laukti antros dalies. Gaila, kad leidejas taipe popieriu, nes sunku buvo skaityti.
 2. 100%
  Knygą pirkau tik paskačius komentarus. Tiesą sakant labai daug nesitikėjau ir galvojau, kad bus paprasta knyga, tačiau dabar tikrai norisi pagirti autorę. Istorija tikrai gera, knygą skaityti lengva. Kai pradedi skaityti nesinori padėti knygos, nes istorija gimdo naują veiskmą ir tiesiog sunku sustoti. Labai faina, kad visos trys dalys sudėtos į vieną knygą (nereikėjo pirkti 3 :) ) Vienas malonumas buvo pasinerti į Aleksandros istoriją.
 3. 100%
  Knyga labai patiko. Buvau labai pasiilgus fantastikos žanro knygos, tai šią knygą skaičiau tikrai su malonumu.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()