20%
20%

Nesuterštas miestas

Rimantė Landsbergienė

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 8)

EAN kodas: 9786090404447, ISBN kodas: 9786090404447, SKU: 000000000002176830, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 688, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2018-07-04, Formatas: 21,3x14x5, Knygyne: 12.99, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 10,39 €
Knygyne 12,99 €

Sutaupote 2,60 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

EPINĖ KNYGA, NUKELIANTI Į MAGIŠKĄ MEILĖS, PAVOJŲ IR NUOTYKIŲ PASAULĮ

Ši magijos, kovų ir meilės istorija nukelia į demonams neįveikiama siena nuo pasaulio izoliuotą Nesuterštąjį miestą, kuriame gyvena Aleksandra – viena iš miesto riterių. Nesuterštasis miestas ypatingas – jis galbūt paskutinis, kuriame leidžiama gyventi tik žmonėms. Miestą valdo keturi Magistrai, kuriems padeda jų įkurtas riterių ordinas, prižiūrintis tvarką ir akylai saugantis miesto sienas nuo pavojingų demonų. Aleksandra yra viena iš riterių, tačiau ji kitokia nei kiti...

Išsiųsta iš Nesuterštojo miesto surasti ir sunaikinti šio miesto sieną griaunančio padaro, Aleksandra susiduria su kai kuo kitu – su demonu, kuris atrodo kaip karo Dievas ir traukia ją taip pat stipriai, kaip ir baugina. Negana to, jis išgelbėja Aleksandrą iš mirtinų spąstų ir kaip atsisveikinimo dovaną įspaudžia jos odoje savo ženklą – erelį.
Keliaudama tolyn, link Naujojo Orleano, net ir bandydama save įtikinti kitaip, Aleksandra puikiai supranta, kad su demonu ir karo Dievu ji dar susitiks. Mergina nebežino, ko bijo labiau – galimo susitikimo su juo, šėlstančios balsų jūros savo galvoje ar neįvykdyti Magistrų jai patikėtos misijos.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. Nijolė
  100%
  Knygą pirkau tik paskačius komentarus. Tiesą sakant labai daug nesitikėjau ir galvojau, kad bus paprasta knyga, tačiau dabar tikrai norisi pagirti autorę. Istorija tikrai gera, knygą skaityti lengva. Kai pradedi skaityti nesinori padėti knygos, nes istorija gimdo naują veiskmą ir tiesiog sunku sustoti. Labai faina, kad visos trys dalys sudėtos į vieną knygą (nereikėjo pirkti 3 :) ) Vienas malonumas buvo pasinerti į Aleksandros istoriją.
 2. Laisvūnė
  100%
  Knyga labai patiko. Buvau labai pasiilgus fantastikos žanro knygos, tai šią knygą skaičiau tikrai su malonumu.
 3. Dorianas
  100%
  Demonai, vampyrai, vilkolakiai, juodoji magija, meilė, neapykanta... ir ko tik šioje knygoje nebuvo! Nežinau net su kokia knyga palyginti, bet tie „Sostų karai“ ant knygos viršelio tai vapščė ne į temą. xD Čia tiek „Sostų karų“ kiek pas Zigmundą Froidą kvantinės fizikos. xD

  Man iš tikrųjų LABAI patiko šita knyga, nes ji parodė, jog Lietuvoje visgi yra rašytojų, kurie sugeba sukurti gerą fantastiką. Vienintelis minusas, kad knyga gavosi labai ištęsta, per daug Aleksandros vidinio monologo ir kiek per mažai esamo amžiaus ir aplinkos detalizavimo. Speaking of amžius.... iš knygos labai sunku suprasti koks tai amžius ir metai, išskyrus paminėtą Naująjį Orleaną, kuriame vyksta daug veiksmo. Tačiau susidariau nuomonę, kad tai turėtų būti kažkuria prasme post-apokaliptinis laikotarpis. Knygos pradžioje negalėjau nustoti skaityti, nes buvau apžavėtas istorija... vėliau gavau padaryti pertrauką keliems mėnesiams, nes istorija pasidarė monotoniška... o štai paskutiniai skyriai vėl sugrąžino tą jaudulį ir artėjančios pabaigos laukimą. Na... pabaiga buvo gan nuspėjama ir tikrai to tikėjausi. Bet bendrai tariant lietuvių rašytoja tikrai prilygo užsienio young adult fantastikos rašytojams. Be to Aleksandros ir Mentuno meilė yra ne banali seilėta romantika, bet kažkas tokio tarp „dink man iš akių, bet aš vis tiek negaliu be tavęs gyvent“. :D Užskaitau.

  Na... iš asmeninės pusės, kaip ir visada kiekvienoje knygoje randu kažką asmeniško širdžiai, kažką panašaus į kažkokius pažįstamus asmenis. Šita knyga irgi patenka į tokių „širdžiai artimų“ knygų sąrašą. Šitoje knygoje aš buvau Mentunas, o mano mylimasis Aleksandra... nes tik jis vienintelis gali sutramdyti mano įtūžį vien savo buvimu šalia. Ir Mentunui paskutiniuose skyriuose nutiko tas pats kas man „Noriu, kad išeitum... Išeisiu, jei pasakysi, kada man grįžti...“ The End. Tad jei jau šita knyga išpranašavo mano ateitį, tai tikiuosi bus antra dalis, kurioje bus and they lived happily ever after.

  Apibendrinimas: Įdomi istorija, bet per daug ištęsta, daug kovos scenų, ne banali romantika, užsispyrusi storžievė pagrindinė veikėja (mėgsta moteris pasikeiksnoti :D) ir vienas veikėjas gėjus (spoiler: žuvo jis xD)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()