Neverti gyventi

The Kind Worth Killing

Peter Swanson

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 12)

ISBN kodas: 9786090127292, SKU: 000000000001110577, Originalo kalba: Anglų, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2017-03-28, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 320, Formatas: 23,5x14,3x2,8, Knygyne: 13.89, Vertėjas: Ina Rosenaitė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 7,64 € Knygyne 13,89 €

Sutaupote 6.25€ (45%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Du nepažįstamieji Tedas ir Lilė ATSITIKTINAI susitinka oro uoste ir sukuria PLANĄ...

Londono Hitrou oro uoste gurkšnodamas martinį Tedas Seversonas laukia vėluojančio skrydžio į Bostoną. Netikėtai prie jo prisėda raudonplaukė gražuolė Lilė Kintner, laukianti to paties skrydžio. Užsimezga pokalbis, ir Tedas žodis po žodžio iškloja bendrakeleivei skaudžią tiesą apie savo nenusisekusią santuoką ir neištikimą žmoną Mirandą.

Vis labiau girtėdamas jis pajuokauja, kad galėtų nužudyti žmoną už tai, ką ji padarė. Jo nuostabai, Lilė ne puola atkalbinėti, bet pasisiūlo į pagalbą. Juk kai kurie žmonės neverti gyventi, pavyzdžiui, apgavikė žmona... Lilė įtikina Tedą, kad žmogžudystė – tai geriausias atpildas už neištikimybę.

Juodu ima kurti planą, kaip atsikratyti Mirandos.  Tačiau yra keletas dalykų, kurių Lilė Tedui neatskleidė... Apie savo praeities paslaptis ir patirtį su tais, kurie neverti gyventi...

Šiame aukščiausios klasės trileryje tiek posūkių ir staigmenų, kad ir trims knygoms užtektų.

Bookreporter.com

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. Agnė
  100%
  Nebloga knyga, įtraukiantis siužetas.
 2. Giedrė
  100%
  Knyga, iš kurios visiškai nieko nesitikėjau, bet likau labai maloniai nustebinta. Siužeto vingiai - tiesiog žadą atima, o intriga išlaikyta iki pat paskutinių eilučių. Labai patiko!
 3. Rasa
  100%
  Nereali, tiesiog puiki. Labai supainiota, suvyniota. Sakyčiau šis detektyvas nesugadintas nuo pradžios iki galo. Pabaiga labai gera. Apie tiesiog susitikimą areouoste. Apie, tai kaip nužudyti neištikimą žmoną, bet pasirodo, jog ji gali planuoti tave nužudyti, ai tiesiog privalote paskaityti,man patiko. Rekomenduoju.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Jums taip pat gali patikti...