Niekada nesakyk niekada

ISBN kodas: 9786090404607, EAN kodas: 9786090404607

Indrė Vakarė

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 26)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002177438, ISBN kodas: 9786090404607, EAN kodas: 9786090404607, Puslapių skaičius: 271, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2018-08-21, Formatas: 18,8x12,5x2, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
8,39 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ar mūsų gyvenimas netaptų kur kas laimingesnis, jeigu vienas kitam be užuolankų sakytume tai, ką jaučiame? Kartais nekenčiame, bet apsimetame, kad mylime... Bet dar blogiau, kai mylime, bet apsimetame, kad nekenčiame!

Elenos jausmai – kaip tik tokie. Ji nekenčia Luko, nes paliko jos seserį Barborą, nors iš tiesų... slapta jį myli. Lukas taip pat neabejingas Elenai, tačiau žaidimas turi tęstis – jis taip pat elgiasi su mergina atšiauriai.... Ir kai geras Luko bičiulis Jonas pasiperša Elenai, Lukas nepasipriešina, o Elena atsako „taip“, tikėdamasi, jog taip greičiau pamirš tą, kurį myli... Tačiau Jonas, suviliodamas Eleną, visada turėjo slaptų kėslų, o likimas Elenai ir Lukui ruošia dar ne vieną išbandymą...

Pasinerkite į romantiškus gyvenimiškos istorijos vingius naujame lietuviškų betselerių „Vienos nakties nuotykis“, „Juodvilkio dvaras“, „Nebijok“ ir „Geriausias draugas“ autorės Indrės Vakarės romane „Niekada nesakyk niekada“. Ar tikra meilė iš tiesų ištveria visus išbandymus – net ir žmones, su kuriais ją išduodame?
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 26)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga labai patiko
 2. 100%
  Lukas išsiskiria su Barbora ir jos sesuo Elena jį įstumia į ežerą iš keršto. Tačiau Elena slapčia myli Luką... Ji jiems su Barbora padovanojo katiną Otelą, kuris vieną dieną pradingęs iš Luko buto sukelia tikrą Elenos pyktį. Girtas Lukas pasikviečia ją į namus padėti ieškoti katino, bet netikėtai lifte jie pasibučiuoja... Jie vis pykstasi ir pykstasi, tačiau tai nesitęsia amžinai.
  Kaip ir visos Indrės knygos, man labai patiko. Su jos knygomis atsipalaiduoju ir keliauju puslapiais- kaip ir turi būti su knyga. Indrės knygos man patinka, nes rašytoja rašo man mielu ir patinkančiu stiliumi. Jos knygos įkvepia mylėti ir taip pat pačiam rašyti. Jos kaip saldainiai- suvalgai ir norisi dar ir dar. (Tikiuosi greit sulauksim naujos knygos... Reikėtų istorijos apie Lauryną ir Eveliną, Karlą ir Liną, Barborą ir Endriu).
  Šioje knygoje grįžta veikėjai iš kitos autorės knygos „Vienos nakties nuotykis“. Ir tas pats katinas Otelas grįžta, šį kartą kaip pabėgėlis, kuris tikrai griežia ne paskutiniu smuiku istorijoje. Tam tikra prasme jis ir yra Kupidonas.
 3. 100%
  Paprasta lengva istorija su nuspėjama pabaiga:)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...