20%
20%
Nauja
Nauja

Niekada nesustok

Sluta aldrig gå

Christina Rickardsson

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786098233308, ISBN kodas: 9786098233308, SKU: 000000000002180916, Puslapių skaičius: 312, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Leidimo metai: 2019-05-14, Formatas: 21,5x14,5x1,5, Knygyne: 18.49, Leidykla: BALTO , Vertėjas: Virginija Jurgaitytė

Ypatinga kaina 14,79 €
Knygyne 18,49 €

Sutaupote 3,70 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nuo San Paulo gatvių Brazilijoje iki Norlando Švedijoje.

„Niekada nesustok“ – tikra istorija apie tapatybės paieškas.

Christiana Mara Coelho gimė Brazilijoje visiškame skurde. Pirmuosius septynerius metus gyveno miškų olose ir elgetavo San Paulo gatvėse. Turėjo mylinčią mamą, bet vieną dieną su mažuoju broliuku atsidūrė vaikų namuose.

Christina Rickardsson užaugo Švedijoje, ją su broliu įvaikinusioje šeimoje. Buvo apsupta įtėvių dėmesio, meilės ir rūpestingumo, tačiau kankinamai ilgėjosi to, ką prarado.

Ji visada jautė, kad turi prisitaikyti – prie gatvės įstatymų, vaikų namų taisyklių ir sprendimų, prie naujos aplinkos Švedijoje. Ji buvo dvilypė asmenybė – Christina iš Norlando ir Christiana iš Brazilijos. Ne visada būdavo lengva jas suvienyti. Ir kai vieną dieną jos pasaulis visiškai sugriuvo, Christina ryžosi stoti į akistatą su praeitimi – grįžti į Braziliją ieškoti biologinės motinos ir išsiaiškinti, kas gi iš tiesų ji yra.

Christina Rickardsson įkūrė fondą „Coelho Growth Foundation", kuris siekia padėti skurde gyvenantiems vaikams.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Stiprus bei jautrus pasakojimas apie jaunos moters išgyvenimus, kaip jai teko patirti tiek šilto tiek ir šalto.. Labai įtraukianti savo paprastumu bei nuoširdumu. Net skaitant knygą jaučiau sklindančią šilumą iš Christinos.. Tikiu, jog ji yra nepaprastai nuoširdi bei šilta asmenybė.
    Jei nebijote atvirumo bei nepagražinto pasakojimo, drąsiai skaitykite šią knygą. Pažinsite geriau Braziliją, bei tai, kas verda gatvėse.. Ko mes net neįsivaizduojame ir net nenutuokiame. Bei susipažinsite su Christinos istorija, kurią manau, jog verta perskaityti kiekvienam.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()