20%
20%

Niekurniekada

Neil Gaiman

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 5)

SKU: 000000000002170504, EAN kodas: 9789955754497, ISBN kodas: 9789955754497, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2017-02-01, Formatas: 21,5x14,5x3, Knygyne: 18.29, Leidykla: Bonus Animus VšĮ leidybos ir edukacijos , Vertėjas: Adas Macevičius, Elena Macevičiūtė

Ypatinga kaina 14,64 € Knygyne 18,29 €

Sutaupote 3,65 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

                Neilas Gaimanas – britų rašytojas ir scenaristas, be kurio knygų: „Amerikos dievai“, „Žvaigždžių dulkės“, „Koralaina“, „Kapinių knyga“ ir daugelio kitų, neįsivaizduojama šiuolaikinė fantastinė literatūra ir literatūra vaikams bei paaugliams. Rašytojas apdovanotas „Hugo“ ir „Nebula“ premijomis, skiriamomis už geriausius fantastikos kūrinius, ir medaliais „Carnegie“ bei „Newbery“, suteikiamais už geriausias metų knygas vaikams ir paaugliams.
              Bet iš pradžių buvo „Niekurniekada“ („Neverwhere“) BBC serialo scenarijus, vėliau virtęs romanu. Toks jau tas Neilas Gaimanas.

              Neįtikėtina istorija prasideda, kai Ričardas Meihju – paprastas geros širdies žmogus, gyvenantis įprastą gyvenimą, – išdrįsta stabtelti prie ant šaligatvio gulinčios sužeistos merginos. Tą akimirką viskas ir visam laikui pasikeičia.
              Paprasta, pilka Ričardo kasdienybė baigiasi ir prasideda kelionė į Londoną kažkur apačioje – pavojingą pasaulį, į kurį žmonės kartais įkrenta pro tikrovės plyšius...
              Jį įsuka pasaulis, apie kurio egzistavimą nė neįtarė, – patamsių subkultūra, klestinti apleistose metro stotyse ir kanalizacijos tuneliuose, miesto požemių visata, daug keistesnė ir pavojingesnė už tą, kurią pažinojo iki šiol...
              Atsargiai, kraštas!

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Neil Gaiman yra mano mėgstamiausias rašytojas. Todėl labai apsidžiaugiau, kai pamačiau, kad Lietuvoje planuoja išleisti jo kūrinių.
  Jei kalbėsime būtent apie šį kūrinį, tai labai man patiko pagrindiniai veikėjai. Paprastas, apie kitą pasaulį nenutuokiantis, Ričardas žavėjo savo paprastumu ir supratimu. Jis taip lengvai ir drąsiai pasileido į šią kelionę su nepažįstamaisiais. (gerumas on top)
  Labai nenuobodus, įtraukiantis stilius ir pasakojimas. Nėra monotonijos ar visiškai nwtf dalykų. Nepatiko tik knygos viršelis, jis - tragiškas. Galėjo jau pasižiūrėt į kitus šios knygus leidimus ;)
 2. 100%
  Įdomi istorija, kurioje fantastiniai dalykai taip puikiai aprašomi, kad istorija tampa beveik realia. Po stebuklingais motyvais slepiasi paprasti žmogiški reikalai: draugystė, gėrio ir blogio kova, prasmės paieška...
 3. 100%
  Labai gera fantastinė istorija!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...