20%
20%

Nindzė Timis ir kelionė į Sansoriją

NINJA TIMMY OCH RESAN TILL SANSORIA

Henrik Tamm

EAN kodas: 9786094413674, ISBN kodas: 9786094413674, SKU: 000000000002166164, Puslapių skaičius: 200, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Leidimo metai: 2016-01-01, Formatas: 22,6x16,6x2, Knygyne: 9.89, Leidykla: Nieko rimto UAB , Vertėjas: Elžbieta Kmitaitė

Ypatinga kaina 7,91 €
Knygyne 9,89 €

Sutaupote 1,98 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Nindzė Timis ir kelionė į Sansoriją“ – antroji švedų rašytojo ir iliustruotojo Henriko Tammo nuotykių knyga apie išradingus katinus Timį ir Florą, matematikus paršelius Džasperą ir Kasparą, išvaizdų šermuonėlį Simoną ir kitus. Skaitytojų pamėgti veikėjai pirmojoje knygoje sugebėjo atgauti iš Mėlynojo Kiškio pagrobtą vaikų juoką. Bet dabar jų laukia kur kas pavojingesnė užduotis. Mokslo ir žinių miesto Sansorijos imperatorių Istradijų užvaldė keista galinga jėga. Dėl to jis prarado vaizduotę ir vergais pavertė gyventojus. Kaip pasipriešinti kerams ir grąžinti miestui tvarką?– Prieš dvejus metus į mūsų salą atvyko vienas žmogėnas, pageidaujantis, kad jį vadintų valdytoju. Atvykėlis atsigabeno knygą, kurią įteikė imperatoriui Istradijui, kai jie susitiko. Manau, ta knyga užkeikta, o jos tekstai tokie galingi, kad, Istradijui juos perskaičius, magija pasklido aplinkui. Knygos žodžiai įsibrovė jam į protą ir sielą, ištrynė vaizduotę ir savas mintis.

Kai mokslo ir žinių mieste dedasi tokie dalykai, nieko gero nesitikėk. Imperatorius paverčia visus Sansorijos gyventojus nemąstančiais vergais ir įsako jiems, prižiūrimiems zvimbiančių metalinių robotų, statyti aukštą bokštą. Maža to, iš didžiausios pasaulyje bibliotekos dingsta visos knygos.
Kad į miestą grįžtų įprasta tvarka, reikės katino Timio, šermuonėlio Simono, paršelių Džaspero ir Kasparo, inžinierės katytės Floros, nuožmios lemūrės Isės, mergaitės Matildos ir, žinoma, tavo, skaitytojau, pagalbos.


Kaip draugai gelbėjo pagrobtą vaikų juoką, skaitykite knygoje „Nindzė Timis ir pagrobtas juokas“.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...