25%
25%

Noterdamo katedros paslaptys ir kitos senovės Paryžiaus istorijos

ISBN kodas: 9786094840104, EAN kodas: 9786094840104

Lorant Deutsch

SKU: 000000000002181232, EAN kodas: 9786094840104, ISBN kodas: 9786094840104, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 384, Leidimo metai: 2019-07-04, Formatas: 21x14,2x4, Knygyne: 15.69, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 11,77 € Knygyne 15,69 €

Sutaupote 3,92 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Lorànt Deutsch NOTERDAMO KATEDROS PASLAPTYS IR KITOS SENOVĖS PARYŽIAUS ISTORIJOS

2019 m. pavasarį pasaulį apskriejo sukrečiantis vaizdas: dega Paryžiaus Dievo Motinos katedra. Užgniaužę kvapą stebėjome kaip dūmais virsta krikščionybės simbolis, per šimtmečius tapęs bene geriausiai atpažįstamais maldos namais pasaulyje. Prancūzijai gotikinė Notrdamo katedra - keli šimtmečiai permainingos šalies istorijos ir nulinis taškas - vieta, nuo kurios matuojami visi atstumai nuo Paryžiaus iki kitų miestų. Kokias dar paslaptis slepia ši Viktoro Hugo aprašyta bažnyčia ir nemirtingasis Šviesų miestas - Paryžius?

Leiskitės į kelionę po senovės Paryžių su vienu iš geriausių šio miesto ekspertų ir Jums prieš akis atsivers Paryžius, kurio nepažinojote. Kiekviena senamiesčio gatvė slepia plika akimi neregimą istorinį turtą, tereikia pasidairyti pamirštuose kampeliuose ar nuošaliuose užkaboriuose ir sužinoti, kas buvo ir amžinai liks palaidota kartais ne tokioje ir romantiškoje numylėtojo miesto istorijoje.

Ar žinojote, kad romėnų išžudyti galų kariai guli po Eifelio bokštu? Kad pirmosios Paryžiaus katedros liekanas slepia privataus namo automobilių stovėjimo aikštelė Pjero Nikolo gatvėje? Leiskitės į kelionę su žaviu frankofilu, atversiančiu jums tą Paryžių, kurio nepažįstate. Kiekviena senamiesčio gatvė slepia plika akimi neregimą istorinį turtą, tereikia pasidairyti pamirštuose kampeliuose ar nuošaliuose užkaboriuose ir sužinoti, kas buvo ir amžinai liks palaidota Šviesų mieste.

Tapusi fenomenaliu bestseleriu Prancūzijoje, skubiai išversta į visas pagrindines Europos kalbas ši knyga yra kerinti Prancūzijos istorija. Prancūzų bestselerių autorius Loràntas Deutschas yra aistringas gimtojo Paryžiaus istorijos gerbėjas, kuris pakerės ir tuos, kurie galvoja, kad viską žino apie amžinąjį Šviesų miestą. 

Jis lyg laiko mašina nukelia į unikalius, neretai žiaurius ir sukrečiančius įvykius, iš kurių nulipdytas romantiškiausiu vadinamo pasaulio miesto veidas.

Nusileiskite į tamsiausius požemius, kad įmintumėte didžiausias šviesų miesto istorijos paslaptis.

Knyga papildyta 16 puslapių įklija su Paryžiaus Dievo Motinos katedros istorija ir įdomybėmis bei spalvotomis iliustracijomis.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...