31%
31%
Nauja
Nauja

Nuojautos

An American Marriage

Tayari Jones

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002183907, EAN kodas: 9786094793349, ISBN kodas: 9786094793349, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2020-05-21, Formatas: 21x14,5x2,6, Knygyne: 17.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Rita Pilkauskaitė

Ypatinga kaina 12,39 € Knygyne 17,99 €

Sutaupote 5,60 € (31%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tikėjau, kad mūsų santuoka panaši į gražiai nuaustą gobeleną, netvirtą, bet pataisomą. Mes dažnai jį įplėšdavom ir užadydavom – visada šilkiniu siūlu, dailiu, bet trūkinėjančiu. 

Jaunavedžiai Selestija ir Rojus turėjo viską: įdomias profesijas, namus, žydinčią meilę – ranka pasiekiamas svajones. Tačiau vieną naktį jų šviesi ateitis subyra, kai Rojus neteisingai apkaltinamas išprievartavimu. Selestija neabejoja savo vyro nekaltumu, ir jiedu pasiryžę ištverti dvylika metų kalėjimo: vienas kitam rašo ilgus meilės laiškus, kantriai laukia dienos, kai vėl susitiks laisvėj. Tačiau net būdama nepriklausoma ir savarankiška Selestija ilgainiui ima ilgėtis peties, ant kurio pasiguostų ir nusiramintų. Ir Rojus tai ima nujausti. 

Šis daugiaspalvis meilės, santuokos, ištikimybės paveikslas – žvilgsnis į širdis ir protus žmonių, kuriuos išskyrė ir negrįžtamai pakeitė nuo jų nepriklausančios aplinkybės. Ar meilė gali ištverti ilgus metus atskirai? Ar santuoka įmanoma negyvenant kartu? Ir ar šių laikų Penelopė liks ištikima ir sulauks grįžtant savo Odisėjo?

Viena iš daugybės įgimtų Tayari dovanų – savo žodžiais palytėti mūsų sielas.
Oprah Winfrey

Jaudinantis portretas jaunos afroamerikiečių poros, kurios gyvenimą nulemia neteisinga kalėjimo bausmė.
Barack Obama

Patiki kiekvienu žodžiu.
knyguziurkes.wordpress.com

Tayari Jones (Tajari Džouns, g. 1970) – amerikiečių rašytoja. Parašė keturis romanus. Jos naujausias kūrinys Nuojautos apdovanotas „Women’s Prize for Fiction“ ir daugeliu kitų literatūros prizų, įtrauktas į Oprah Winfrey knygų klubo skaitinių sąrašą ir Baracko Obamos mėgstamiausių 2018 m. skaitytų kūrinių sąrašą. Romanas išleistas daugiau kaip 20 šalių. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Be kaltės kaltas arba nebanalus pasakojimas apie nebanalų meilės trikampį, kurio niekuomet nebūtų buvę, jei vienas istorijos veikėjų nebūtų atsidūręs netinkamu laiku, netinkamoje vietoje. Kartu tai ir istorija apie porų deklaruojamą ištikimybę, kuri dažnai susvyruoja užklupus rimtiems išbandymas. Puikus rašymo stilius ir įtraukianti istorija leis jums visa galva pasinerti į dramatiškas šeimyninių santykių peripetijas, kurios dažnai lydi ne vieną, net iš pažiūros ir darniai atrodančią sutuoktinių porą.
 2. 80%
  Amerikietiška istorija, šeimos drama, dviejų žmonių santykiai, kuriuos iškiria..kalėjimas.. Skaičiau su pasimėgavimu!
 3. 60%
  Tai buvo pasakojimas apie du žmones, kurie tiesiog pasipainiojo netinkamoje vietoje bei netinkamu laiku. Šis nutikimas negrižtamai pakeitė jų abiejų likimus.
  Autorės dėka pažvelgėme į santuoką visai iš kitos prizmės pusės. Tik dar kartelį įsitikinau, jog santuoka yra tikrai didelis bei sunkus darbas. Ir jį tenka "dirbti" abiems, jei yra norima eiti bei žiūrėti ta pačia kryptimi.
  Ar užtenka vien tik meilės, jog ištverti ilgus metus atskirai? O ar galima gyventi atskirai, bet vis dar būti kartu?
  Tikrai priverčianti susimąstyti knyga. Tik paimdama ją į rankas tikėjausi galbūt kiek kitokio pačio knygos pasakojimo stiliaus, bei visos istorijos pateikimo. Nepaisant to, knyga buvo tikrai nebloga. Rekomenduočiau ją tiems, kam norisi jaudinančio pasakojimo apie santuoką bei tai, ką tenka patirti norint tai išgyventi
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...