Nuostabios meilės istorija

ISBN kodas: 9955242353, EAN kodas: 9789955242352

Den vidunderliga karlekens historia

Carl-Johan Vallgren

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 12)

EAN kodas: 9789955242352, ISBN kodas: 9955242353, SKU: 000000000001102110, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Puslapių skaičius: 303, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Švedų, Leidimo metai: 2006-08-01, Formatas: 15x24, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Giedrė Žirgulytė

Ypatinga kaina
8,52 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Nuostabi ne tik jo meilė, bet ir jis pats, Erkiulis Barfusas. Nuo pat gimimo Kėninsbergo viešnamyje jis keldavo žmonėms siaubą savo luošumu, o jo gebėjimas skaityti kitų mintis ir įteigti jiems savas nulėmė audringą ir įstabų likimą.
Šiame romane C. J. Vallgrenas akivaizdžiai derina fantastinius ir istorinius elementus. Mes lydime Erkiulį į vienuolyną ir beprotnamį, Vatikaną ir varjetė, susipažįstame su Swedenborgo idėjomis, kurčiųjų kalbos kūrimu. Bet visų pirma tai yra nuostabios ir jaudinančios meilės istorija.
C. J Vallgreno romanas perveda mus per XIX a. Vidurio Europą, parodo aristokratijos ištvirkimą ir korupciją, keliaujančių cirkų fantasmagoriją ir negailestingą Bažnyčios galią
Literatūros kritikai knygą lygina su U. Eco „Rožės vardu“ ir P. Suskindo „Kvepalais“.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
  1. 100%
    Atsiliepimą rašau vos užvertusi paskutinį šios knygos puslapį. Lentynoje dulkėjo ji labai labai senai, kol pagaliau pribrendau, jau net nepamenu kodėl ją įsigijau, nes pavadinimas daug nežada. Vienas iš naujų mano skaitymo įpročių rinktis skaityti knygą neskaitant aprašymo, kai skaitai ir nežinai kas gi tavęs laukia, bet kadangi paskutiniu metu man pradėjo patikti Skandinavų literatūrai, pasirinkimas krito būtent ant šios knygos. Knyga kažkuo viliojo, ir nesitikėjau, kad man patiks, bet patiko, ir net labai. Pasakojimas vyksta 19a., apie viesnamyje gimusį berniuką su daug apsigimimų, kuris neturi rankų, ausų, liežuvis lyg gyvatės perskeltas pusiau ir tt., bet jis turi nepaprastą dovaną - bendrauti mintimis ir įlįsti į kitų galvas. Knygoje vaizduojamas jo gyvenimas, kuris nuvingiuoja ne tik iki Vatikano ir inkvizicijos, sužavėjo aprašytas laikmatis ir visa aplinka, toks jausmas kad lydejau herojų už rankos. Taip pat knyga sukėlė daug emocijų, nuo gailesčio iki pykčio. Nustebino kontrastas, lyg ir pradeda darytis banalu, o čia boom! žiaurumo lavina Jo Nesbo stiliuje(knyga beja lyginama su kvepalais:žudiko istorija ir buvo apdovanota Augusto premija). Nebuvo tų visiškai daug meilių seilių kurios man nepatinka, o kurių maniau neišvengsiu atsižvelgiant į pavadinimą, knygos paskutinieji puslapiai nebuvo niekuo ypatingi, tačiau praėjo šiurpuliukai, reiškias autorius savo darbą atliko gerai)) iš minusų - kartais sunku susigaudyti buvo laikotarpyje apie kurį pasakojama naujajame skyriuje, o knygos pabaigoje sunkiai sekėsi atgaminti apie kurį čia veikėją eina kalba. Apibendrinus, like:)) gal man tokia gera nuomonė susiformavo, nes prieš tai skaičiau laaaabai nepatinkančią (man) knygą (visada daskaitau iki galo, nu a maža ką, vdruk užkabins!) ir ši buvo lyg atokvėpis, nieko rimto, bet širdžiai miela, žodžiu rekomenduoju.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...